20.10.2006, Miroslav Fuks

K dalšímu mistráku Vysočina nastoupí netradičně v pondělí

K dalšímu mistráku Vysočina nastoupí netradičně v pondělíBěhem nadcházejícího víkendu se výsledku FC Vysočina v rámci II. ligy ČMFS nedočkáte. Svěřenci trenéra Milana Bokši totiž k utkání proti olomouckému „B“ týmu vyběhnou až v pondělí 23. října v 15:00 hodin na Anderově stadiónu.

 
„Neudělalo nám to žádné problémy. Pauzy jsme využili k intenzivnímu a kvalitnímu tréninku. Hráče takto postupně připravujeme s výhledem na zimní přestávku,“ řekl nám v pátek asistent trenéra Josef Vrzáček. „Soupeře samozřejmě máme natočeného na videu a jeho poslední vítězné utkání s Opavou jsem viděl na vlastní oči. Očekáváme, že Sigma nastoupí se systémem 4-5-1, ovšem sestava je vzhledem k povaze juniorky s velkým otazníkem.“

Dodejme, že Vysočina v Olomouci určitě nebude moci počítat s dlouhodobými marody Vávrou a Šamánkem. Zranění krajní beci Bartoš a Drga již vyklusávají, ale hrát s určitostí nebudou. Otazník též visí nad startem nachlazeného Svobody a Váchy, kterého trápí natažený sval.

Proti prvnímu týmu Olomouce se Vysočině v loňské prvoligové sezóně velmi dařilo, když zvítězila 2:1 na půdě Sigmy a na jaře doma vyhrála dokonce 3:0.

Bilance s druholigovou juniorkou je mnohem vyrovnanější. V postupové sezóně 2004/05 Olomouc v Jihlavě dokonce zvítězila 2:1, ovšem v odvetě Jihlava díky gólu Simra z poslední minuty vyhrála 1:0.

 
Související
Média
Aktuálně

Vysočina se z Vlašimi nechce vracet s prázdnou

Zatímco v tabulce domácích duelů náleží FC Vysočina s jediným získaným bodem až 11. příčka tabulky, tak v bilanci venkovních duelů je jihlavský celek se sedmi body ze čtyř utkání na 4. pozici. S touhou potvrdit tento trend a napravit domácí výbuch proti Blansku odjede Vysočina ve středu 25. listopadu k duelu na půdě Vlašimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu