DĚTSKÁ FANZÓNA

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY!

Děti mohou sledovat zápas na vyhrazených místech sektoru B5, do nějž jsou prodávány rodinné vstupenky. Prostor pro nejmenší fanoušky však je otevřen i dětem, které vstupenkami do sektoru B5 nedisponují.

Dětská fanzóna nefunguje jako koutek sloužící k hlídání potomků, ale stejně jako v zahraničí je brán pouze jako speciálně vyhrazený sektor plný benefitů pro nejmenší fanoušky.

Sraz pro všechny zájemce je 15 minut před výkopem duelu za hlavní branou stadiónu u pokladny číslo 1, kde hosteska všem příchozím dětem rozdá tleskadlo, namaluje na tvář klubové barvy a seznámí je s Ježourem. Děti však do vymezeného prostoru v sektoru B5 mohou přijít i kdykoli později během zápasu.

V průběhu duelu bude hosteska spojkou mezi jihlavským kotlem a dětmi, které se budou učit fandit a také více porozumět fotbalu. Doplňovat ji bude vybraný hráč mládeže FCV, který se zapáleným malým fandům bude věnovat z hlediska fotbalové osvěty.

Když se poštěstí, přijde naše malé fanoušky navštívit i vykartovaný nebo zraněný hráč prvního týmu. Vyfotí se s nimi, rozdá autogramy, popovídá a společně si s nimi zafandí.

Děti se mohou těšit na drobné občerstvení, dárečky nebo na návštěvu útrob stadionu. A pokud do dětské zóny dorazí v klubových barvách (dres, tričko, čepice, šála), tak si mohu na hrací ploše užít speciální poločasovou soutěž s Rodinným zábavním parkem Robinson. A není to všechno! Dětem je umožněna exkluzivní přítomnost při nástupu hráčů na trávník nebo si společně vychutnají děkovačku bezprostředně po skončení utkání.

„Otevřením dětského sektoru se pokusíme probudit u dětí vášeň pro fotbal. Moc dobře si uvědomujeme, že právě děti jsou budoucností našeho klubu, ať už na trávníku nebo v hledišti. A my si také přejeme, aby si ligová utkání pořádně užily a odnesly si z něj spoustu nevšedních zážitků,“ řekla Zuzana Michalková, koordinátorka projektu z marketingového úseku FC Vysočina.

  • Reportáž z premiéry Dětské Fanzóny dne 23. srpna 2019 v rámci utkání s Líšní - ZDE
  • Fotogalerie z preméry Dětské Fanzóny - TADY

 
Fanzóna
Aktuálně

Chcete prodloužit permanentku? Permici uchovejte pro příští ročník!

Jeden fotbalový ročník se chýlí ke konci, ale druhý se pomalu začíná chystat! Pokud hodláte být nadále věrní FC Vysočina, tak se rozhodně nezbavujte stávajících plastových permanentních, VIP nebo volných karet! Permice na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU Vám rádi prodloužíme on-line nebo v kanceláři v sídle klubu. Další informace o prodeji permanentek pro... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu