DĚTSKÁ FANZÓNA

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY!

Děti mohou sledovat zápas na vyhrazených místech sektoru B5, do nějž jsou prodávány rodinné vstupenky. Prostor pro nejmenší fanoušky však je otevřen i dětem, které vstupenkami do sektoru B5 nedisponují.

Dětská fanzóna nefunguje jako koutek sloužící k hlídání potomků, ale stejně jako v zahraničí je brán pouze jako speciálně vyhrazený sektor plný benefitů pro nejmenší fanoušky.

Sraz pro všechny zájemce je 15 minut před výkopem duelu za hlavní branou stadiónu u pokladny číslo 1, kde hosteska všem příchozím dětem rozdá tleskadlo, namaluje na tvář klubové barvy a seznámí je s Ježourem. Děti však do vymezeného prostoru v sektoru B5 mohou přijít i kdykoli později během zápasu.

V průběhu duelu bude hosteska spojkou mezi jihlavským kotlem a dětmi, které se budou učit fandit a také více porozumět fotbalu. Doplňovat ji bude vybraný hráč mládeže FCV, který se zapáleným malým fandům bude věnovat z hlediska fotbalové osvěty.

Když se poštěstí, přijde naše malé fanoušky navštívit i vykartovaný nebo zraněný hráč prvního týmu. Vyfotí se s nimi, rozdá autogramy, popovídá a společně si s nimi zafandí.

Děti se mohou těšit na drobné občerstvení, dárečky nebo na návštěvu útrob stadionu. A pokud do dětské zóny dorazí v klubových barvách (dres, tričko, čepice, šála), tak si mohu na hrací ploše užít speciální poločasovou soutěž s Rodinným zábavním parkem Robinson. A není to všechno! Dětem je umožněna exkluzivní přítomnost při nástupu hráčů na trávník nebo si společně vychutnají děkovačku bezprostředně po skončení utkání.

„Otevřením dětského sektoru se pokusíme probudit u dětí vášeň pro fotbal. Moc dobře si uvědomujeme, že právě děti jsou budoucností našeho klubu, ať už na trávníku nebo v hledišti. A my si také přejeme, aby si ligová utkání pořádně užily a odnesly si z něj spoustu nevšedních zážitků,“ řekla Zuzana Michalková, koordinátorka projektu z marketingového úseku FC Vysočina.