14.02.2015, Redakce

Ježour – maskot FC Vysočina

Ježour – maskot FC VysočinaPopulární maskot Ježour je nedílnou součástí ligových zápasů FC Vysočina už od jara 2007. tento žluto – modro – červený sympatický ježek do Jihlavy přijel 7. března 2007 a na ligovém stadiónu debutoval 16. března 2007 při vítězném duelu proti Hlučínu. Od té doby se zařadil mezi nezdařilejší a nejviditelnější maskoty na české sportovní scéně. Zamilovali si ho děti a za svého jej přijali jak běžní diváci, tak i členové fanouškovského kotle FC Vysočina.

 

Ježour při zápasech vítá diváky, roztleskává je, zapojuje se do jejich fandění, baví svým poskakováním a po vítězném utkání společně s hráči a fanoušky sdílí a prožívá jejich euforii. Platí pro něj, že nezkazí žádnou legraci a fanoušky nabíjí dobrou náladou i ve chvílích, kdy se jejich fotbalovému týmu nedaří.

Potkáte ho ale nejen při domácích zápasech FC Vysočina, neboť se pravidelně účastní klubových akcí pro fanoušky všech věkových kategorií. Všude se s ním můžete vyfotit, pomazlit se nebo si společně s ním zafandit.

Ježour na Facebooku

Maskot Ježour si žije tak trochu svým vlastním životem. Pokud chcete vědět, co zrovna dělá, jak se mu daří a co připravuje na další setkání s vámi, můžete se s ním spřátelit na sociální síti Facebook. Pravidelně zde komentuje svůj každodenní život a občas vstupuje do témat a událostí, kde byste jej rozhodně nečekali. Chcete-li s Ježourem přátelit na síti, klikněte ZDE a přidejte se do rozrůstající rodiny jeho příznivců.

Ježour na vaší oslavě

Nezapomenutelná oslava dětských narozenin i s přítomností Ježoura? Proč ne! Tento zábavný maskot nepokazí žádnou legraci a vaší oslavu, party, firemní večírek nebo třeba svatební veselku pořádně okoření. Se všemi přítomnými se ochotně a netradičně vyfotí, podepíše své kartičky či cokoli jiného, přidá několik čísel ze svého vtipného rejstříku a nezapomene ani na originální dárečky. Pokud byste si Ježoura chtěli pozvat k sobě domů nebo do vaší firmy, prohlédněte si podrobnosti ZDE.

Ježour v akci

Zajímavé fotky s Ježourem si můžete prohlédnout níže, ovšem TADY jich naleznete nepřebernou spoustu!

Máte vlastní fotky s "Ježourem"? Zasílejte nám je s příslušným komentářem a popisem osoby na e-mail zeman.david@psj.cz a my je rádi zveřejníme na Ježourově facebooku!

 
Aktuálně

Chcete prodloužit permanentku? Permici uchovejte pro příští ročník!

Jeden fotbalový ročník se chýlí ke konci, ale druhý se pomalu začíná chystat! Pokud hodláte být nadále věrní FC Vysočina, tak se rozhodně nezbavujte stávajících plastových permanentních, VIP nebo volných karet! Permice na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU Vám rádi prodloužíme on-line nebo v kanceláři v sídle klubu. Další informace o prodeji permanentek pro... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu