26.04.2018, Miroslav Fuks

Lístky na Spartu? Jistotu získáte se vstupenkami na Mladou Boleslav!

Lístky na Spartu? Jistotu získáte se vstupenkami na Mladou Boleslav!Nesmírně napínavá a vyrovnaná fotbalová liga jde do finiše! V pátek 27. dubna společně zabojujme o tolik potřebné tři body proti Mladé Boleslavi! Staňte se v důležité bitvě dvanáctým hráčem FC Vysočina! Zároveň přijďte vzdát hold a poděkovat příslušníkům Armády České republiky! Pozor, se vstupenkami na tento duel získáte výhodu při nákupu lístků na Spartu!

 

Vzhledem k četným dotazům v předstihu upozorňujeme, že vstupenky na atraktivní duel proti Spartě Praha (duel se uskuteční v pátek 11. května od 17:30 hodin) budou moci přednostně pořídit držitelé permanentních vstupenek (nikoli VIP či volných permanentek) FC Vysočina a též ti, kteří si zakoupili vstupenky právě na zápas proti Mladé Boleslavi! Pravidla budou následující:

 • 1 uhrazená vstupenka z utkání proti Mladé Boleslavi – možnost zakoupit 1 vstupenku na utkání proti Spartě Praha
 • 1 platná celosezónní permanentní vstupenka – možnost zakoupit 2 vstupenky na utkání proti Spartě Praha na libovolné místo
 • výše popsané možnosti budou platit při standardním předprodeji v klubovém Fanshopu na stadiónu ve čtvrtek 3.5. a též při speciálním předprodeji ve středu 9.5. (od 14:00 do 17:00 hodin)
 • ve čtvrtek 10.5. půjdou veškeré zbývající vstupenky do běžného předprodeje ve Fanshopu a na Ticketportalu

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti FK Mladá Boleslav?

 • on-line nákup vstupenek do domácích sektorů stadiónu probíhá prostřednictvím internetové sítě Ticketportal. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) na základě variabilního symbolu a čárového kódu, který obdržíte po rezervaci. POZOR – stadión FC Vysočina NENÍ prodejním místem sítě Ticketportal a rezervované vstupenky zde nemůžete uhradit ani vyzvednout!
 • při uhrazení vstupenek on-line vytiskněte váš voucher s příslušným čárovým kódem (viz vzor níže), který můžete uplatnit na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6. Při zakoupení vstupenek čtěte pozorně pokyny a tiskněte ty správné vouchery!

 • vstupenky můžete zakoupit i bez předchozí on-line objednávky na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu
 • přímo na stadiónu FC Vysočina bude předprodej vstupenek do všech sektorů probíhat ve čtvrtek 26. dubna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
 • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 16:30 hodin
 • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE
 • místa a vstupenky pro invalidy – informace ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Vstupenky do hostujícího sektoru lze zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal! K dispozici budou též v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu, který bude na stadiónu probíhat ve čtvrtek 26. dubna od 13:00 do 17:00 hodin. Vstupenky budou k dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 16:30 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován ZDARMA jen v počtu 1.800 kusů.

 
Aktuálně

Fotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupí do letní přípravy

Fotbalistům FC Vysočina spěje ke konci třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 17. června se budou hlásit na jihlavském stadionu na startu letní přípravy. O týden později absolvují svěřenci kouče Davida Oulehly funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu