Stará garda

70. výročí založení klubu se stalo vítaným impulsem k nastartování fungování veteránského týmu FC Vysočina. V pátek 7. září 2018 se sešlo pětadvacet bývalých jihlavských hráčů z let 2000 až 2010, aby v rámci oslavy klubového jubilea na stadiónu v Jiráskově ulici sehráli přátelský duel proti staré gardě Sparty Praha. Nadšení bývalých spoluhráčů ze setkání a obnovené fotbalové spolupráce se přelilo v rozhodnutí scházet se na zeleném trávníku častěji. Stará garda FCV se hodlá zaměřovat na duely či turnaje s charitativním podtextem a dělat tak radost nejen sobě, ale i druhým.

Připomeňme, že historicky první utkání staré gardy FC Vysočina, potažmo FC PSJ Jihlava, proběhlo 30. srpna 2008, kdy výběr bývalých jihlavských hráčů nastoupil proti Klubu fotbalových internacionálů ČR, který sdružuje bývalé české reprezentanty.

Máte zájem o přátelské utkání proti staré gardě FC Vysočina, kterou tvoří bývalí druholigoví či prvoligoví fotbalisté? Chcete dát punc oslavám vašeho fotbalového oddílu? Hodláte zajímavým způsobem vyplnit program vašeho firemního sportovního dne či charitativního záměru? Poté kontaktujte níže uvedené zástupce veteránského týmu FCV!

Kontakt:

Soupiska staré gardy FC Vysočina

Přehled zápasů staré gardy FC Vysočina

Stará garda: články

K oslavám ve Vladislavi přispěla též Stará garda FC Vysočina

Součástí sobotní oslavy 90 let od založení TJ Vladislav bylo též utkání starších pánů místního...

Ivo Koníř: Byla by škoda partu po jednom zápase rozpustit

Vydařená oslava 70. výročí založení klubu, která proběhla 7. září, přinesla jeden vítaný krok....

Staré gardy FCV a Sparty se v krásném utkání rozešly smírně

Vrchol oslavy 70. výročí založení klubu obstaralo utkání veteránských výběrů FC Vysočina a Sparty...

Čeští internacionálové předčili starou gardu Spartaku

Klub fotbalových internacionálů ČR sdružující bývalé české reprezentanty byl zcela nad síly...
 
Hráči
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu