18.02.2019, Redakce

Ježour na tvé oslavě!

Ježour na tvé oslavě!Chcete zažít nezapomenutelnou a originální dětskou party? Pozvěte na narozeninovou oslavu vaší ratolesti Ježoura a nestarejte se o nic jiného, než o mačkání spouště vašeho fotoaparátu. Bude to oslava, na kterou vaše děti a nepochybně ani vy dlouho nezapomenete. Ježour bude bavit nejen děti, ale i všechny hosty. Předá jim originální dárky, podepíše vlastní fotografie a hlavně nenechá přítomné děti vydechnout.

 

Ježoura můžete pozvat také na maturitní ples, firemní večírek, dětský den, svatební veselici, karneval či kamkoliv jinam. Rádi se přizpůsobíme vaší představě a kreativitě. Ježour zaručí zábavu, dobrou náladu a pozornost hostů ještě dlouho po jeho návratu na stadión FC Vysočina. Zůstane po něm netradiční vzpomínka, příjemné dárečky a originální fotografie ve fotoalbu. Věříme, že se k návštěvě Ježoura i v budoucnu vrátíte a doporučíte jeho přítomnost i vašim známým či kamarádům.

Ježourova klasika

30 minut zábavy s Ježourem
Ježourova šála
Ježourův přívěšek
Ježourovy kartičky
samolepky
originální certifikát „Ježourův kamarád”
Cena: 1.499 Kč

Ježourova pohoda

45 minut zábavy s Ježourem
polštářek s motivem Ježoura
Ježourova šála
Ježourův přívěšek
Ježourovy kartičky
samolepky
originální certifikát „Ježourův kamarád”
Cena: 2.299 Kč

Ježourova paráda

60 minut zábavy s Ježourem
dětský dres FC Vysočina značky Adidas se jménem a číslem dle vlastního přání
polštářek s motivem Ježoura
Ježourova šála
Ježourův přívěšek
Ježourovy kartičky
samolepky
originální certifikát „Ježourův kamarád”
Cena: 3.399 Kč

Pokud chcete Ježoura také na vaší oslavě, objednejte si ho na základě kontaktu s marketingovým manažerem FC Vysočina Miroslavem Fuksem - e-mail fuks@fcvysocina.cz nebo na telefonu 607 628 868.

Objednávku je potřeba učinit nejpozději 14 dní před vaší oslavou. Doprava na místo vaší oslavy je v rámci města Jihlavy zdarma, do vzdálenějších míst je nutné počítat s náklady na dopravu ve výši 15 Kč na kilometr.

Zapojení maskota FC Vysočina "Ježoura" do vašich oslav či večírků je významně inspirováno jeho úspěšným chomutovským protějškem - Picaroonem. Děkujeme!

 
Aktuálně

Fanoušci znovu na stadionu!

Vážení fanoušci, zveme Vás na fotbal! V pátek 14.5. od 17:00 na Jiráskově stadionu přivítáme FK Viktorii Žižkov. Přijďte podpořit jihlavské hráče! Povolený počet diváků na následující domácí zápas s Žižkovem je 300. Registrovat se můžete na emailu: marketing@fcvysocina.cz - vytvořme znovu domácí kulisu a požeňme hráče ke třem bodům! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu