01.07.2017, Miroslav Fuks

Ivan Kopecký: Ještě je před námi hodně práce

Ivan Kopecký: Ještě je před námi hodně prácePrvoligový mančaft, výrazně proměněný realizační tým i nový hlavní kouč mají za sebou zápasovou premiéru v letní přípravě. Vysočina zaslouženě porazila Viktorii Žižkov, ovšem výkon měl po čtrnácti dnech náročného tréninku do ideálu daleko. Nakolik byl se zápasem spokojen trenér Ivan Kopecký?

 

„Já spokojen nebudu asi nikdy. Určitě však mohu říci, že hráči k oběma zápasům přistoupili dobře. Jsem rád, že jsme hráče poprvé měli možnost po herní a taktické stránce v ostrém utkání. Vstřelili jsme dvě pěkné braky a v obou poločasech jsme neproměnili další šance, které po gólu volaly. Také jsme však měli, obzvláště ve druhém poločase, okénka v defenzívě. Myslím si, že v první půli byl náš výkon lepší. Ve druhém dějství nám vázla kombinace a výkon byl trochu kostrbatý, k čemuž však mohl přispět fakt, že v naší sestavě figurovali mnozí noví hráči. Jsem rád, že jsme duel výsledkově zvládli, ale ještě je před námi hodně práce. Věřím, že to hráči pochopí a že budeme schopní podávat lepší výkony,“ řekl Ivan Kopecký ve svém úvodním komentáři.

Nový jihlavský lodivod dále uvedl: „Zatím nechci specifikovat, na jakých postech sestavy nás nejvíce tlačí bota. Navíc někteří fotbalisté dnes nenastoupili úplně na svých postech. Hráče bedlivě sleduji na trénincích a v zápasech. V následujících dnech přípravy se ukáže, jaké jsou naše reálné možnosti. Předpokládám, že se poté se sportovním ředitelem Josefem Jinochem budeme bavit o doplnění kádru, abychom byli více konkurenceschopní.“

Nabízíme pozápasové ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenéra Ivana Kopeckého přinášíme i slova středopolařů Jana Závišky a Marka Opluštila.

 
Související
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu