26.10.2019, Miroslav Fuks

FC Vysočina věnoval 66 tisíc Kč Oblastním charitám Jihlava a Havlíčkův Brod

FC Vysočina věnoval 66 tisíc Kč Oblastním charitám Jihlava a Havlíčkův BrodFotbalisté FC Vysočina včerejší bitvu proti Pardubicím odehráli v netradičních dresech s dominantním logem Charity Česká republika. Modrá trika nesla též loga sponzorů zápasu a pod čísly všech hráčů figurovaly jmenovky fanoušků, kteří si daný dres zakoupili. Přítomní majitelé dresů si cenné kousky do svého šatníku převzali po utkání přímo od hráčů.

 

Celkový výtěžek charitativního projektu ve výši 66.000 Kč byl rovným dílem rozdělen mezi Oblastní charity Havlíčkův Brod a Jihlava. Symbolické šeky převzaly ředitelky Kateřina Svobodová (Havlíčkův Brod) a Jana Nagyová (Jihlava) na hrací ploše před výkopem utkání v doprovodu charitních klientů z rukou ředitele klubu Jana Staňka.

S jakými jmény hráči nastoupili?

1 -  Luděk VEJMOLA = MYŠÁK
3 - Karel POJEZNÝ = KARLOS
5 - Mohamed TIJANI =  JELEN05
6 -  Filip VEDRAL = VEDRY
7 - Matěj KOUBEK = HÁJEK
8 - Filip NOVOTNÝ = EMIČKA
9 - Jan PAVLÍK = BÓŇA
10 - Tomáš SMEJKAL = OBHLÍDAL
11 - Lukáš VACULÍK = KAREL H.
14 - Tomáš SVOBODA = LUDVÍK
15 - Stanislav KLOBÁSA = EMA STAŇA
16 - Rajmund MIKUŠ = MATY F.
17 - Petr TLUSTÝ = TÓTH
18 - Esteban BELTRÁN = ŠTĚPÁNEK
19 - Lukáš ZOUBELE = ZUB
20 - Jakub REZEK = ELIS
22 - Matúš LACKO = ROSŤA
23 - Aleksandar TRAJKOVIĆ = TARA + MATYÁŠ
24 - Jan FORTELNÝ = XMKREJCI
25 - Lamin JAWO = PKV
27 - Jan JAVŮREK = VLADIMÍR
30 - Adam RITTER = RITTER
93 - Vlastimil VESELÝ = PE.RA.PE

O Charitě Česká republika

Charita pomáhá všem, kdo pomoc potřebují bez ohledu na barvu pleti nebo národnost. Pomáhá chudým, opuštěným, nemocným, starým, tělesně, mentálně, psychicky či zdravotně postiženým, bezdomovcům, matkám v tísni, opuštěným a týraným dětem, utlačovaným menšinám nebo třeba lidem postiženým katastrofami. Prostě všem, kteří se ocitnou v jakékoliv nouzi.

V rámci důležitého duelu proti Pardubicím jsme se spojili s Oblastními charitami Havlíčkův Brod a Jihlava, s jejichž pomocí podpoříme tři konkrétní charitní záměry - sportovní program v zařízení Adapta Jihlava a také službu ŠIPKA a Charitní domov, které spadají pod Havlíčkův Brod.

  • fotografie z charitního projektu FC Vysočina najdete TADY

 
Související
Aktuálně

Ivan Čermák: V týmu nám zatím schází rozdíloví hráči

V nejvyšší dorostenecké soutěži nepůsobili pouze starší dorostenci, ale též jejich mladší kolegové v kategorii U17. Ti do zápasů samozřejmě nastupovali bez sestupového tlaku, přesto není bez zajímavosti, že pod sebou v konečné tabulce nechali dva týmy. Získali však pouze 19 bodů. Jak sezónu mezi elitou hodnotí trenér mužstva Ivan Čermák? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu