27.07.2018, Miroslav Fuks

Na Pardubice budou otevřeny tři stánky s občerstvením

Na Pardubice budou otevřeny tři stánky s občerstvenímV pátek v 16:30 hodin se znovu naplno otevřou brány jihlavského stadiónu v Jiráskově ulici. Od 18:00 hodin zde bude sehrán úvodní domácí duel FC Vysočina v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Soupeřem budou ambiciózní Pardubice. Dovolujeme si připomenout základní informace k organizaci utkání.

 

Pokud vás zajímá, jak a kde zakoupit vstupenky na páteční zajímavý duel nebo vyzvednout zakoupené permanentky, tak vyčerpávající informace naleznete ZDE. Mimochodem, na hlavní pokladně číslo 1 si budete moci ještě před utkáním zakoupit permanentky na aktuálně rozběhlou sezónu.

Zápasové časopisy oproti duelům v nejvyšší soutěži prakticky nedoznaly změny. Nadále budou v omezeném počtu k dispozici zcela zdarma u jednotlivých vstupů na stadión. Upozorňujeme, že pro pro zápas proti Pardubicím, stejně tak i většinu domácích zápasů, bude uzavřen méně využívaný VSTUP č. 3 vedle objektu bazénu a sportovní haly u vedlejší travnaté plochy z ulice Evžena Rošického.

Těšit se můžete na tradiční poločasovou soutěž, přičemž její účastníky vždy předstihu naleznete v rámci „Aktualit“ na klubovém webu a též na Facebooku. Pro nadcházející utkání vězte, že na základě tipovací soutěže, která pravidelně probíhá na Facebooku, možnost zapojit se do poločasové soutěže získali Ondřej Daniel, Jiří Blažek a Roman Paluska, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 42, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 20, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 3 a sektor B3 – řada 6 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.

Společnost UDANAX, která je výhradním provozovatel stánků s občerstvením na stadiónu FC Vysočina, pro páteční duel otevře tři bufety s touto provozní dobou:

  • bufet v rohovém objektu: 17:00-20:00 hodin
  • bufet s pergolou na náměstíčku: 17:00-20:00 hodin (v případě zájmu fanoušků bude otevřeno i déle po skončení duelu)
  • bufet za tribunou A: 17:00-19:00 hodin

Ceny občerstvení se oproti uplynulé sezóně nemění. V rámci utkání s Pardubicemi bude roznos piva zajištěn v omezené míře dvěma hosteskami, neboť provozovatel bufetů musí během tohoto víkendu personálně zvládnout náročnou kolizi ligového utkání FCV s probíhajícím Sázava festem.

Během dalších podzimních zápasů na jihlavském stadiónu se můžete těšit na rozšířenou nabídku sortimentu občerstvení a některé nárazové akce. K dispozici bude uzené maso přímo z udírny, grilované sele, domácí hamburgery, grilované hermelíny apod.

 
Související
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu