23.01.2021, Miroslav Fuks

Aleš Křeček: Nebyli jsme spokojení s výkonem v prvním poločase

Aleš Křeček: Nebyli jsme spokojení s výkonem v prvním poločaseÚvodní zimní prověrka FC Vysočina proti SK Líšeň nabídla dvě výrazně odlišné sestavy a též dva různé poločasové výkony. Jasně to dokládá pozápasové hodnocení z úst jihlavského kouče Aleše Křečka.

 

Projevilo se na hře a vašem výkonu, že zatímco brněnský celek nastoupil do čtvrtého zimního duelu, tak vy teprve do úvodního? „Znát to samozřejmě bylo, ale to je poslední věc, co mi vadí. Nebyli jsme vůbec spokojení s výkonem v prvním poločase a to hlavně z hlediska přístupu, agresivity a touhy zápas zvládnout. Absence těchto aspektů mi vadila mnohem více, než chyby v naší hře, které jsou v této fázi přípravy běžné. Ve druhém dějství šel náš výkon nahoru, protože jsme hráli mnohem poctivější a agresivnější fotbal. Více jsme běhali a zjednodušili jsme naši hru,“ řekl ve svém hodnocení Křeček.

Chtěl byste se konkrétně vyjádřit k dnešnímu výkonu některých hráčů? „Příjemně mne překvapil například Sebastian Chocholatý. Jsem rád za branku, kterou vstřelil Justin Araujo-Wilson. Jistě pro něj bude představovat velké povzbuzení do dalších tréninků a zápasů. A to i přesto, že byla hodně snadná. I to však patří k úloze útočníka, být ve správnou chvíli na správném místě,“ upozornil Křeček.

Postrádali jste hned osm fotbalistů. Nakolik vážně jsou jejich zdravotní problémy? „Krom nemocného Lacka a Křivánka, který ještě pár dnů potřebuje na rekonvalescenci, by měli všichni dnešní absentéři v nadcházejícím týdnu trénovat s týmem. Věřím, že jejich potíže jsou v řádu dnů,“ doplnil jihlavský lodivod. Jeho tým se za týden představí na umělé trávě ve Vlašimi.

 
Související
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu