M-soft
 
25.05.2015, Miroslav Fuks

Trávník už je minulostí. Rodí se nový

Trávník už je minulostí. Rodí se novýPo třech letech změní hrací plocha stadiónu FC Vysočina svůj travnatý pažit. Jihlavský klub přistoupil k vlastní investici do obnovy trávníku, jenž trápil zvýšený výskyt plevele a plísní. Specializovaná firma PHILIPP - sportovní trávníky dnes odpoledne zahájila stržení horní třícentimetrové vrstvy trávníku. Nový trávník bude zasetý již v tomto týdnu.

 

"Jedním z důležitých předpokladů kvalitní technické hry na domácí půdě je perfektní trávník. Ten náš není po třech letech provozu v ideálním stavu a trápí jej zvýšený výskyt plevele a plísní, což vede k vykopávání drnů a nerovnostem hrací plochy. Hodně tomu napomohl brzký začátek fotbalové jara a pozdní nástup vegetačního období. Rozhodli jsme se proto provést v posledním květnovém týdnu sejmutí horní vrstvy travnatého koberce a výsev nového trávníku. Z minulosti už s tímto postupem máme zkušenosti v léta 2007 a léta 2012. Jde o investici našeho klubu kolem 350 tisíc korun,“ okomentoval tento krok už v minulém týdnu ředitel klubu Zdeněk Tulis. 
Aktuálně

Juniorce na Baníku po osmi dnech vyšla odveta

Juniorský tým se po osmi dnech vrátil na půdu Baníku a povedla se mu odveta za porážku 5:1. Posílený jihlavský tým totiž v Ostravě zvítězil 1:3 (1:1), když branky zaznamenali Roman Čáp, Tomáš Smejkal a Daniel Turyna. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu