13.01.2012, Miroslav Fuks

Smlouva Filipa Dorta byla ukončena

Smlouva Filipa Dorta byla ukončenaPůsobení středového záložníka Filipa Dorta v FC Vysočina je definitivně u konce. Zkušený fotbalista se s vedením klubu dohodl na předčasném ukončení profesionálního kontraktu ke dni 31. prosince 2011. Jeho původní smlouva v Jihlavě měla skončit k 30. červnu letošního roku.

 

Jednatřicetiletý Filip Dort vedení jihlavského klubu na počátku září 2011 požádal o pozastavení profesionální smlouvy s platností od 1. září do 31. prosince 2011. Představenstvo FC Vysočina jeho žádosti vyšlo vstříc, aby během této lhůty mohl vyřešit své problémy osobního i zdravotního rázu. Po završení uvedeného období se obě strany shodly na ukončení kontraktu a Dort se tak stal volným hráčem.

Filip Dort ve žlutomodrém dresu odehrál poslední zápas 28. srpna loňského roku v Čáslavi. Na Vysočinu přišel v lednu 2010 a jeho jihlavské účinkování bylo ukončeno po 44 utkáních, v nichž zaznamenal 17 branek. Dort je odchovancem MFK Dobříš, prošel dorosteneckými a juniorskými celky Sparty Praha a poté působil v Opavě, Blšanech, Liberci, Teplicích a Příbrami. V ročníku 2005/06 se v libereckém dresu podílel na zisku ligového titulu. V Gambrinus lize nastoupil do 145 duelů, v nichž vstřelil 24 branek. Hned 11 si jich připsal ve svém premiérovém ročníku v I. lize v dresu Opavy.

 
Aktuálně

Čtvrtek fanouškům! Nenechte si ujít autogramiádu a besedu!

Poslední únorový čtvrtek bude patřit fanouškům FC Vysočina! Od 17:00 hodin by si v jihlavském nákupním a zábavním centru City Park neměli nechat ujít autogramiádu kompletního „áčka“. A poté by se měli přesunout na stadión v Jiráskově ulici, kde od 18:00 hodin ve VIP zázemí v sídle klubu proběhne tradičně velmi otevřená beseda s ředitelem klubu... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu