01.10.2019, Miroslav Fuks

Přihlaste se do IV. ročníku Miss internet FC Vysočina!

Přihlaste se do IV. ročníku Miss internet FC Vysočina!FC Vysočina opět přichází s velkou výzvou pro své fanynky - startuje IV. ročník ankety „Miss internet FC Vysočina“! O tento titul může usilovat každá dívka od dovršených patnácti let kromě dosavadních vítězek této ankety - Lindy Jamborové, Petry Pavlištíkové a Lucie Wasserbauerové. Uzávěrka přihlášek je stanovena na pátek 18. října 2019!

 

Miss bude vybírána přímo fanoušky prostřednictvím hlasovacího formuláře na internetových stránkách klubu. Vítězka bude slavnostně vyhlášena na tradičním předvánočním večírku FC Vysočina. Pro trojici nejúspěšnějších dívek budou připraveny nejen zajímavé věcné ceny a celosezónní permanentky. Vítězka se navíc může těšit na zapůjčení osobního vozu na víkend či na večeři s hráčem FC Vysočina dle vlastního výběru!

Přihlášky do soutěže mohou odesílat dívky od dovršených 15 let společně s fotografiemi obličeje a celé postavy, kde budou oděny v barvách FC Vysočina (dres, šála, mikina, vlajka, modré či žluté tričko apod.). Fantazii rozhodně meze neklademe!

Přihláška musí obsahovat nejnutnější nacionále: jméno a příjmení, adresu, emailovou adresu, popřípadě číslo na mobilní telefon, datum narození a též uvítáme stručný popis vztahu uchazečky k FC Vysočina či k fotbalu. Přihlášky zasílejte nejpozději do 18. října 2019 na e-mail marketingového manažera klubu Miroslava Fukse - fuks@fcvysocina.cz.

Pevně věříme, že se do soutěže zapojí dostatečný počet dívek, což umožní zahájení internetového hlasování fanoušků od konce října.

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2020

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen, přičemž můžete zohlednit i výkon z úvodního březnového duelu jara. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu