12.03.2020, Redakce

Nouzový stav: Liga odkládá zápasy na neurčito

Nouzový stav: Liga odkládá zápasy na neurčitoVládní vyhlášení nouzového stavu, které vstoupí v platnost od pátku 13. března 6:00 hodin, mění situaci v českých fotbalových soutěžích včetně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Ligová fotbalová asociace potvrdila pozastavení profesionálních i výkonnostních soutěží po dobu trvání třicetidenního nouzového stavu.

 

„Ligová fotbalová asociace reaguje na dnešní vyhlášení nouzového stavu ze strany Vlády ČR a z něho vyplývajícího zákazu pořádání veřejných akcí s účastí více než třicet osob a rozhodla o odložení všech utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY po dobu trvání nouzového stavu,“ píše se  v tiskové zprávě LFA.

Nouzový stav je aktuálně vyhlášen vládou na 30 dní. Kromě rušení sportovních a kulturních akcí se výrazně omezuje také možnost cestovat do zahraničí, opatření se dotknou i stravovacích zařízení, které se budou zavírat nejpozději v osm večer.

Náhradní termíny odložených zápasů nebyly stanoveny. „O dalším vývoji budeme jednat s ohledem na další vývoj epidemiologické situace v Česku a v souladu s dalšími opatřeními českých státních orgánů,“ uvedl Štěpán Hanuš, mluvčí Ligové fotbalové asociace (LFA), která první a druhou ligu řídí.

Příští týden v úterý situaci projedná Evropská fotbalová unie (UEFA). Bude diskutovat se zástupci všech členských států o ligových i pohárových soutěží i červnovém kontinentálním šampionátu.

 
Aktuálně

Pohled do kroniky jihlavského fotbalu se Zdeňkem Übehubrem

Dne 8. dubna to bylo 110 let, kdy byl oficiálně založen fotbal v Jihlavě, konkrétně klub SK Jihlava. Po celý rok vám budeme toto významné výročí připomínat ve formě rozhovorů, článků, anket, exhibičních utkání či příspěvků na sociálních sítích. Na úvod přijměte pozvání k nahlédnutí do pomyslné kroniky jihlavského fotbalu, přičemž roli průvodce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu