24.10.2007, Miroslav Fuks

Marketingovým partnerem klubu se stal internetový portál vFotbal.cz

Marketingovým partnerem klubu se stal internetový portál vFotbal.czFC Vysočina Jihlava ve snaze rozšířit povědomí o klubu a informovat o svých aktivitách širší spektrum sportovních čtenářů a příznivců navázal marketingové partnerství s internetovým portálem vFotbal.cz . „V této spolupráci vidíme další z cest, jak výrazněji prezentovat náš klub a zároveň přinášet nejen fanouškům FC Vysočina maximum informací z klubového dění,“ uvedl marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.

 
„Portál vFotbal.cz je rád, že se stal marketingovým partnerem tak silného klubu, jakým FC Vysočina Jihlava zajisté je. Věříme, že budeme přinášet fanouškům Jihlavy na našem portálu ty nejaktuálnější a nejžádanější informace,“ zaznělo z úst jednatele portálu Jana Blína.
 
Aktuálně

Vysočina se z Vlašimi nechce vracet s prázdnou

Zatímco v tabulce domácích duelů náleží FC Vysočina s jediným získaným bodem až 11. příčka tabulky, tak v bilanci venkovních duelů je jihlavský celek se sedmi body ze čtyř utkání na 4. pozici. S touhou potvrdit tento trend a napravit domácí výbuch proti Blansku odjede Vysočina ve středu 25. listopadu k duelu na půdě Vlašimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu