15.04.2015, Miroslav Fuks

Jarda Blažek a Lukáš Vaculík si vyzkoušeli úlohu výčepních!

Jarda Blažek a Lukáš Vaculík si vyzkoušeli úlohu výčepních!Dva fotbalisté FC Vysočina se představili svým fanouškům v netradiční roli. Legendární gólman Jaromír Blažek a kapitán Lukáš Vaculík si zkusili, jaké je to být výčepním. V populární jihlavské restauraci Spartak jim načepovali zdarma 200 nepasterizovaných piv Gambrinus 10°. Fotbaloví příznivci tak měli možnost se poznat a pobavit se s fotbalisty přímo u piva.

 

„Našich fanoušků si vážíme, jsme proto rádi, že se s námi mohou setkat i mimo stadion. Postavit se za výčep byla pro nás navíc osobní výzva, na vlastní kůži jsme se totiž přesvědčili, že kvalitně načepovat pivo je opravdové řemeslo,“ potvrdili shodně Jarda Blažek a Lukáš Vaculík, kteří čepovali pod osobním dohledem a školením Martina Hložka, sládka pivovaru Gambrinus.

„Oba fotbalisté se s čepováním piva popasovali obstojně. Bylo vidět, že za pípou nestojí poprvé. V každém případě je správné čepování piva umění, které se můžete učit celý život. Kvalitní pivo dovezené z pivovaru je totiž první polovinou úspěchu na cestě ke spokojenému zákazníkovi. Tou druhou je kvalitní péče o pivo, čepování a obsluha v hospodě,“ uvedl sládek Hložek.

V programu akce nechyběly soutěže o klubové dresy, šály a kalendáře. Sládek Martin Hložek a klubový tiskový mluvčí Miroslav Fuks střídavě pokládali otázky na téma pivo a FC Vysočina a oceňovali nejrychlejší správné odpovědi. Chybět nemohla ani soutěž fanoušků o nejlépe natočené pivo. Samozřejmě došlo i na improvizovanou autogramiádu a hojně využívanou stostěnu, která přítomným umožnila odnést si z akce netradiční snímek s pózujícími fotbalisty FC Vysočina.

  • fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE

 
Aktuálně

U16 na All Stars Cupu: velmi dobré 10. místo!

Mladší dorostenci FC Vysočina se ve dnech od 14. do 16. června po dvou letech znovu představili na prestižním mezinárodním turnaji All Stars Cup. V obrovské konkurenci se v Praze rozhodně neztratili a při měření sil proti špičkovým světovým klubům zanechali velmi dobrý dojem. Po úvodních dnech jim jen těsně unikl postup do finálové osmičky a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu