01.08.2007, Miroslav Fuks

Hotovo. Simr a Mezlík budou v Jihlavě hostovat

Hotovo. Simr a Mezlík budou v Jihlavě hostovatPřestupová anabáze brněnských ofenzivních fotbalistů Pavlů Simra a Mezlíka je ukončena. Oba hráči stráví podzim formou hostování v FC Vysočina, přičemž v zimě dojde znovu k jednání o přestupu jihlavského Michaela Rabušice do Brna a jejich následném přestupu na Vysočinu.

 
Čtyřiadvacetiletý útočník Pavel Simr je jihlavským fanouškům dobře známým hráčem, neboť zde zanechal nesmazatelnou stopu v postupové sezóně 2004/05. Nyní se tento odchovanec Moravské Slavie Brno na Vysočinu vrací s vizitkou kvalitního kanonýra, který má na svém kontě 30 prvoligových startů za Brno a Mladou Boleslav a v nich 4 branky. Jeho druholigovou bilanci tvoří 68 utkání a 26 branek.

„jsem moc rád, že se vracím do známého prostředí a že se mé obnovené působení v Jihlavě podařilo dotáhnout. Udělám maximum pro to, abych svými výkony navázal na sezónu 2004/05 a týmu pomohl k vytouženému postupu do I. ligy,“ neskrýval radost a určitou úlevu Pavel Simr. „Myslím si, že náš současný kádr je kvalitnější než tehdy a navíc máme krásný stadión. Už se moc těším, až si na něm budu moci poprvé zahrát mistrovské utkání. Stejně jako Pavel Mezlík však chápu, že proti HFK Olomouc asi začneme na lavičce. Přeci jenom trenér Zákostelský neměl jistotu, zda budeme v Jihlavě působit, a proto základní sestavu zatím skládal bez nás.“

Na Vysočinu se vrací i taktéž čtyřiadvacetiletý ofenzivní záložník či útočník Pavel Mezlík, neboť jeho rodištěm je Třebíč. S fotbalem začínal v Sokolu Rudíkov, odkud se přesunul do Slavie Třebíč. V roce 1998 už oblékal barvy Brna, kde se dokonce v rekordních šestnácti letech (!) dočkal prvního startu v Gambrinus lize. Ovšem do prvního brněnského týmu se napevno propracoval až v sezónách 2004/05 a 2005/06. V loňské sezóně však putoval na hostování do druholigového Hradce Králové a provázely i zdravotní problémy. I proto nakonec před touto sezónou nepatřil mezi vyvolené trenéra Uličného a uvítal hostování v FC Vysočina. jeho aktuální bilance vypadá takto: I. liga 71 startů a 5 branek, II. liga – 39 startů a 9 branek.

Klub zároveň oznámil, že záložník Tomáš Večeřa v Jihlavě nezakotví a vrací se do Uničova. Jeho zdravotní stav mu momentálně neumožňuje 100% přípravu a proto se FC Vysočina k jeho případnému angažmá vrátí v zimě.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Utkání v horkém počasí sneslo slušné parametry

Fotbalová Vysočina a spolu s ní nový trenérský tým i několik nováčků v kádru má za sebou úvodní duel velmi krátké letní přípravy na nový soutěžní ročník. Jihlavský obměněný celek proti nováčkovi I. ligy z Pardubic herně rozhodně obstál, ovšem nakonec odjel nejtěsněji poražen. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu