29.11.2015, Miroslav Fuks

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2015

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2015Na webu FC Vysočina můžete už popáté vybírat „Hráče měsíce“! Aktuálně hledejte tohoto nejlepšího hráče z jihlavského kádru za měsíc listopad, přičemž s tímto fotbalistou následně přineseme aktuální rozhovor. Připomínáme, že tato anketa už čtyřikrát v řadě poznala jediného vítěze - gólmana Jana Hanuše.

 

Měsíc listopad nabídl tři duely FC Vysočina v SYNOT lize, které týmu celkem vynesly důležitých 6 bodů. Na úvod přišla vysoká porážka 6:1 v Mladé Boleslavi, po reprezentační pauze Jihlava přehrála Brno 2:0 a poté v Ostravě vybojovala vítězství 1:2. Vedle ligových zápasů tým sehrál druhý osmifinálový duel MOL Cupu, v němž FC Vysočina remizoval v Olomouci 2:2, což na postup mezi osm nejlepších celků nestačilo.

Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu, přičemž na pozice na 1. – 5. místě můžete vybírat z fotbalistů na soupisce FC Vysočina, kteří v daném období v součtu minut odehráli alespoň jedno celé utkání. Děkujeme.


 
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu