16.01.2013, David Zeman

Fanshop: Vyprazdňujeme sklady!

Fanshop: Vyprazdňujeme sklady!Každoroční vlna lednových slev zasáhla i FC Vysočina. Fanshop FC Vysočina připravil pro fanoušky a sběratele zajímavé slevy na vybrané zboží. Zároveň už tento čtvrtek startuje zvýhodněný předprodej permanentek na jarní část Gambrinus ligy.

 

Cena se sníží například u mikiny zn. Hummel „FCV my team“, u památečního postupového trika zn. Hummel anebo šály Standy Tecla. Veškerý sortiment zlevněných suvenýrů je k dispozici ZDE.

Permanentky na jarní část Gambrinus ligy budou v prodeji za 700 Kč, přičemž ke každé permanentce kupující zdarma obdrží kalendář FC Vysočina na rok 2013. Kalendář zdarma též získáte ve fanshopu při nákupu nad 500 Kč.

Doplňme, že prodej suvenýrů a permanentek bude probíhat každý čtvrtek od 13:00 do 17:00 hodin ve fanshopu FC Vysočina pod novou tribunou.

 
Aktuálně

Čtvrtek fanouškům! Nenechte si ujít autogramiádu a besedu!

Poslední únorový čtvrtek bude patřit fanouškům FC Vysočina! Od 17:00 hodin by si v jihlavském nákupním a zábavním centru City Park neměli nechat ujít autogramiádu kompletního „áčka“. A poté by se měli přesunout na stadión v Jiráskově ulici, kde od 18:00 hodin ve VIP zázemí v sídle klubu proběhne tradičně velmi otevřená beseda s ředitelem klubu... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu