17.02.2012, Miroslav Fuks

Fanoušci získali odpovědi i autogramy

Fanoušci získali odpovědi i autogramyPremiéra diskusní fóra FC Vysočina v jihlavském Sport baru Hattrick vyšla na výbornou. Jeho stylově zrekonstruovaný prostor hostil předsedu klubového představenstva Jiřího Pecha, trenéra Romana Pivarník a brankářskou osobnost Jaromíra Blažka. Ti více než hodinu statečně čelili zajímavým dotazům fanoušků a poté nový jihlavský gólman neúnavně rozdával autogramy i úsměvy do fotoaparátů. Úvod akce obstarala gratulace Jiřího Pecha trenérovi Romanu Pivarníkovi, který právě v pátek 17. února oslavil své 45. narozeniny! Garatulujeme!

 

Příznivce na místě mohli zakoupit klubové suvenýry včetně absolutních novinek spojených s Jaromírem Blažkem - hráčské kartičky, minidres a originálního oranžového dresu zn. Hummel. Zasloužené pozornosti se těšil i objemný putovní pohár pro vítěze Tipsport ligy. Ten ostatně bude zdobit bar Hattricku až do pondělí 5. března, kdy se přesune do jihlavského City Parku, konkrétně do restaurace Double Decker. Zde se od 17:00 hodin uskuteční autogramiáda kompletního „A" týmu a trenérů. Ta bude vyšperkována představením všech zimních posil a především pak vyhlášením výsledků ankety Miss internet FC Vysočina!

  • fotografie z akce najdete ZDE

 
Aktuálně

Josef Morkus: Věříme, že se kluci vrátí silnější, vytrvalejší a odolnější

Celosvětová koronovariová krize má samozřejmě výrazný dopad i na český mládežnický fotbal. Zhruba 350 mladých fotbalistů a fotbalistek FKM Vysočina Jihlava, stejně tak více než čtyři desítky jejich trenérů a členů realizačních týmů má vystavenou nucenou fotbalovou stopku. Nejen o řešení individuálního tréninkového jsme si povídali s Josefem... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu