01.10.2012, Miroslav Fuks

FC Vysočina nabízí ukázkové tréninkové jednotky

FC Vysočina nabízí ukázkové tréninkové jednotkyMládežnický úsek FC Vysočina nabízí všem fotbalovým klubům Kraje Vysočina realizaci ukázkové tréninkové jednotky na jejich hřišti. Tréninková jednotka bude zaměřena na mládež a po jejím skončení lze uskutečnit volnou diskusi týkající se daného tréninku a nejnovějších trenérsko-metodických informací. Jihlavský klub dále zve všechny zájemce o zhlédnutí tréninkových jednotek mládežnických kategorií FC Vysočina, včetně komentáře a diskuze po ukončení tréninku.

 

Zájemci o tyto cenné poznatky a praktické zkušenosti nechť kontaktují sportovního manažera mládeže FC Vysočina Josefa Morkuse (mobil: 724 339 882, e-mail: jmorkus@seznam.cz).

Těšíme se na váš zájem!

 
Aktuálně

Petr Kuchta: Představoval bych si více bodů na našem kontě

Zatímco předchozí tři sezóny dorostenci FC Vysočina povětšinou marně bojovali o postup z MSDL do I. ligy, neboť proti bylo covidové storno sezóny, tak v aktuálním ročníku mají naši mladíci jiné starosti. V druhé nejvyšší soutěži totiž působí „béčka“ Vysočiny – U18 a U16 a mají jednoznačný záchranářský cíl. O podzimních bojích staršího dorostu jsme... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu