17.09.2019, Redakce

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o trávníky – firmy Seco Industries a HT EXTRA. O naše dotazy se podělili pánové Martin Slepička, marketingový specialista Seco Industries, a Lukáš Fikar, vedoucí prodeje HT Extra.

 

Jak dlouho už Vaše firma podporuje FC Vysočina?
Slepička: FC Vysočina podporujeme od loňského roku, tedy od roku 2018.

Čím se Vaše firmy zabývají? Jakým způsobem podporujete FC Vysočina?
Slepička: Seco Industries s.r.o. je česká firma s výrobním závodem v Jičíně, která se krom výroby vložených válců, vlastní slévárny či nástrojárny, zabývá výrobou a vývojem zahradních traktorů a travních mulčerů. Máme vlastní technický vývoj strojů, založený na jejich vysoké kvalitě, spolehlivosti a robustnosti.

Fikar: Společnost HT EXTRA je největší prodejní showroom, servis a půjčovna na Vysočině se sídlem v Jihlavě. Specializujeme se na různorodé moderní technologie ulehčující naše každodenní činnosti, které můžete u nás vidět, zažít a vyzkoušet. Primárně se zaměřujeme na údržby trávníků (zahradní traktory), zeleně (zahradní technika), chytrou domácnosti, regulací topení, zabezpečení nemovitostí a další.

Vidím tu dvě různé firmy. Jak spolupráce s FC Vysočina funguje?
Slepička: Společnost SECO poskytuje klubu FC Vysočina zahradní traktory, konkrétně se jedná o 3 modely s vysokozdvižným vyklápěním koše, které se starají o údržbu hrací plochy. HT EXTRA, který je náš profesionální autorizovaný prodejce na Vysočině, se stará o servis právě těchto poskytnutých strojů.

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Slepička: České zahradní traktory se odjakživa starají o české trávníky. A jako velcí fanoušci fotbalu jsme se s panem Fikarem z HT EXTRA shodli na tom, že by právě tyto zahradní traktory měli udržovat trávník v nejprestižnějších českých klubech. 

Fikar: Traktory SECO prodávám již více jak 15 roků a vždy, když jsem koukal do katalogu této společnosti, tak mne mrzelo, že tam mezi velkými fotbalovými kluby není logo  FC VYSOČINA. Jsem z Přibyslavi a vím, že děti mých spolužáků a kamarádu trénují a hrají právě v tomto klubu a samozřejmě jsem i fanouškem.

Na českém trhu se vyskytuje velké množství zahradních traktorů. V čem jsou Vaše traktory jedinečné?
Slepička: V první řadě jsme český výrobce s výrobním závodem v Jičíně se 130 letou tradicí. Tedy žádný levný dovoz. Zahradní traktory se montují výhradně z komponent vyrobených z kvalitních materiálů s garancí dlouhé životnosti. Naši projektanti navrhli celou řadu strojů SECO s maximálním důrazem na jejich výkonnost a potřeby budoucích majitelů. Např. přední náprava je vyrobena z šedé nebo tvárné litiny, příruby a unašeče nožů z masivní litiny. Stroje disponují řemeny se skelnými nebo kevlarovými vlákny s textilním opletem, krátkým a širokým tunelem zabraňující ucpání nebo střižným kolíčkem, zabraňující poškození traktoru po nárazu nože do překážky. Dáváme přednost kvalitním a spolehlivým strojům s dlouholetou výdrží a důrazem na výkon a funkčnost.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Fikar: Venkovní zápas jsem z časových důvodů ještě nestihl, ale domácí duely rád navštívím.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Fikar: Věřím ve výhru 3:1!

o společnosti Seco Industries s.r.o.

Jsme česká firma s výrobním závodem v Jičíně, významný světový výrobce zahradních traktorů a speciálních travních mulčerů a jejich příslušenství. Traktory SECO se starají o tisíce soukromých zahrad, pozemků, sadů, stejně tak o sportovní hřiště a fotbalové stadiony, anebo o parky a veřejnou zeleň měst a obcí. Dovážíme do zemí EU, Austrálie, Nového Zélandu, USA, Číny, Ruska nebo např. Jižní Koreje. Naše stroje pracují na všech kontinentech kromě Antarktidy. Naší prioritou je vlastní technický vývoj strojů, založený na jejich vysoké kvalitě, spolehlivosti a robustnosti, kterými se snažíme převýšit konkurenci. Pro zpracování kovových materiálů disponujeme moderními a vysoce produktivními technologiemi. Zahradní a profesionální traktory dodáváme pod vlastní značkou SECO. Více na www.secoindustries.cz.

o společnosti HT EXTRA

HT EXTRA - My jsme extra... Atmos, Briggs&Stratton, Gardena, Husqvarna, Jablotron, Oregon, Seco. .... Jsme největší prodejní showroom, servis a půjčovna na Vysočině se sídlem v Jihlavě. Specializujeme se na různorodé moderní technologie ulehčující naše každodenní činnosti, které můžete u nás vidět, zažít a vyzkoušet. TECHNOLOGIE PRO ŽIVOT jako u nás nikde jinde nenajdete. Na ploše 250m2 máme v kostce vše od uvedených značek, primárně se zaměřujeme na robotické sekačky na trávu, chytrou domácnost, regulaci topení, zabezpečení nemovitostí, kotelny na tuhá paliva a plně podporujeme i profesionály v oblastech těžby dřeva (motorové pily), údržby trávníků (zahradní traktory), zeleně (zahradní technika). Najdete nás na adrese Znojemská 100, Jihlava. Více zjistíte na www.ht-extra.cz.

 
Aktuálně

Z Ďolíčku odjíždíme poraženi

Fotbalisté Bohemians 1905 potvrdili roli favorita a Jihlavští se tak vracejí domů bez vidiny čtvrtfinále tuzemského poháru. K výhře Klokanům stačilo proměnit jeden ze dvou pokutových kopů – ve 31. minutě ten první zahodil Novák, ale po přestávce z další penalty rozhodl Květ. Jihlavští byli dnes bohužel téměř bezzubí a nedokázali tak nad Bohemkou... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu