28.01.2015, Miroslav Fuks

Adam Jánoš bude v FC Vysočina hostovat i na jaře

Adam Jánoš bude v FC Vysočina hostovat i na jařeSparťanský defenzivní záložník či krajní obránce Adam Jánoš si minimálně do konce června letošního roku prodlouží své angažmá v FC Vysočina. Poté, co tento český reprezentant U21 prošel lednovým přípravným blokem letenského týmu, dohodly oba kluby pokračování jeho jihlavského hostování. Jánoš už na Vysočině působí o léta 2013 a od té doby v jihlavském dresu zasáhl do 39 duelů a vstřelil 2 branky.

 

Adam Jánoš se již připojil k prvoligovému týmu FC Vysočina, ovšem do dnešního přípravného duelu proti Spartě Praha nezasáhne. Nepochybně však nebude scházet v jihlavské výpravě, která už tuto sobotu zamíří na herní soustředění za teplem k tureckému pobřeží.

„Jsme rádi, že se Jánošovo setrvání v FC Vysočina podařilo dotáhnout a Adam může pokračovat v kvalitních a stabilních výkonech, které v jihlavském dresu podával. Věříme, že si díky nim řekne o svoji nominaci do českého týmu pro červnové EURO U21,“ okomentoval Jánošův návrat Josef Jinoch, sportovní manažer FC Vysočina.

Hned dvojí spokojenost neskrýval ani Adam Jánoš: „Potěšilo mne, že jsem mohl se Spartou v lednu trénovat a absolvovat kondiční soustředění na Kanárských ostrovech. Možnost trénovat a hrát po boku zkušených hráčů a reprezentantů je neocenitelná. Zároveň jsem rád, že při velké konkurenci v kádru Sparty budu mít v FC Vysočině větší možnost prosadit se do prvoligové sestavy a zabojovat o nominaci na blížící se evropský šampionát,“ řekl ke svému návratu do FC Vysočina český reprezentant U21.

 
Aktuálně

Starší dorost rozstřílel divizní Ždírec nad Doubravou

Starší dorost U19 dosáhl cenného vítězství, když nadělil pět branek mužskému celku Ždírce nad Doubravou, jenž nastupuje v divizi - 5:1 (2:1). Jedna branka v síti soupeře byla vlastní a o další čtyři se podělili Radek Křivánek, Tomáš Svoboda, Václav Havlín a Mirek Malata. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu