19.10.2006, Miroslav Fuks

Proti Opavě bude mít premiéru nová informační tabule!

Proti Opavě bude mít premiéru nová informační tabule!Dnes, tedy ve čtvrtek 19. října, proběhla na stadiónu FC Vysočina Jihlava v Jiráskově ulici montáž nového informačního panelu. Ten je součástí I. etapy rekonstrukce stadiónu a své ostré premiéry se dočká příští pátek 27. října při druholigovém duelu proti Opavě.

 
Dodavatelem přes 6 metrů široké a 3,5 metru vysoké plnobarevné tabule je firma NISASPORT-ELEKTRONIK. V porovnání se svojí předchůdkyní splní požadavky ČMFS pro nejvyšší soutěž a především výrazně zlepší informovanost a komfort diváků. Krom tradičních informací o skóre či času se fanoušci mohou těšit na grafickou prezentaci sestav, střídání, udělených karet a jmen rozhodčích. Tabule navíc bude prezentovat reklamy partnerů FC Vysočina a atmosféru utkání doplní atraktivními graficky zpracovanými hesly či tzv. „smajlíky“. Sportovní fanoušci tak nepochybně mají o důvod více, proč si nenechat ujít nadcházející domácí zápasy FC Vysočina!

Na závěr doplňme, že I. etapa rekonstrukce stadiónu FC Vysočina bude definitivně ukončena k 31. říjnu. Do té doby dozná konečné podoby parkoviště, protihluková stěna, oplocení a brány areálu a v neposlední řadě i interiéry rohových objektů.


 
Aktuálně

Holky nebodovaly ani ve třetím zápase

Ženský tým se nadále nemůže vymanit ze špatného startu do nového ligového ročníku. Velice mladý celek nezvítězil ani ve 3. kole Moravskoslezské ligy, když podlehl na půdě Hodonína 4:1 (2:0). Jedinou jihlavskou branku zaznamenala Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:30
MFK Chrudim
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu