19.10.2006, Miroslav Fuks

Proti Opavě bude mít premiéru nová informační tabule!

Proti Opavě bude mít premiéru nová informační tabule!Dnes, tedy ve čtvrtek 19. října, proběhla na stadiónu FC Vysočina Jihlava v Jiráskově ulici montáž nového informačního panelu. Ten je součástí I. etapy rekonstrukce stadiónu a své ostré premiéry se dočká příští pátek 27. října při druholigovém duelu proti Opavě.

 
Dodavatelem přes 6 metrů široké a 3,5 metru vysoké plnobarevné tabule je firma NISASPORT-ELEKTRONIK. V porovnání se svojí předchůdkyní splní požadavky ČMFS pro nejvyšší soutěž a především výrazně zlepší informovanost a komfort diváků. Krom tradičních informací o skóre či času se fanoušci mohou těšit na grafickou prezentaci sestav, střídání, udělených karet a jmen rozhodčích. Tabule navíc bude prezentovat reklamy partnerů FC Vysočina a atmosféru utkání doplní atraktivními graficky zpracovanými hesly či tzv. „smajlíky“. Sportovní fanoušci tak nepochybně mají o důvod více, proč si nenechat ujít nadcházející domácí zápasy FC Vysočina!

Na závěr doplňme, že I. etapa rekonstrukce stadiónu FC Vysočina bude definitivně ukončena k 31. říjnu. Do té doby dozná konečné podoby parkoviště, protihluková stěna, oplocení a brány areálu a v neposlední řadě i interiéry rohových objektů.


 
Aktuálně

Vysočina se ve středu představí v Benešově

Čtvrtý zimní přípravný zápas Vysočinu ve středu 29. ledna zavane do 100 kilometrů vzdáleného Benešova. Duel s třináctým celkem ČFL (skupina A) nahradil původně avizovaný tým FK Pohronie, když slovenský prvoligista utkání odvolal. Zápas na umělé trávě v Benešově vypukne v 18:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu