03.03.2015, Redakce

FC Vysočina pokračuje ve spolupráci se společností P-TEAM

FC Vysočina pokračuje ve spolupráci se společností P-TEAMI v jarní části sezóny pokračuje FC Vysočina Jihlava ve spolupráci se společností P-TEAM, s.r.o. Ta pomáhá jednotlivcům i korporátní klientele orientovat se ve složitém světě financí. Je připravena poskytnout komplexní finanční poradenství s využitím aktuálního produktového portfolia renomovaných finančních institucí.

 

Zástupci společnosti P-TEAM jsou i nadále připraveni pomáhat členům, příznivcům a partnerům klubu v lepší orientaci na trhu s finančními produkty. Nyní můžete například využít nízkých úrokových sazeb, které stále klesají a P-TEAM Vám nabízí možnost vyjednat úrokové sazby od 1,69%.

P-TEAM vám pomůže zkonsolidovat úvěry a refinancovat hypotéku na nižší náklady. Svým klientům ušetří jak jejich finanční prostředky, tak i problémy spojené s případným zraněním.

P-TEAM bude se svojí nabídkou v jarních měsících aktivně oslovovat členy, příznivce a partnery klubu. S bližšími informacemi budete v dohledné době informováni.

V případě zájmu či konkrétních dotazů kontaktujte zástupce společnosti P-TEAM: Marian Wölfli – tel.: 734 734 015, e-mail: marian.wolfli@gmail.com

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Dnes v 17:30
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu