22.10.2018, Jan Staněk

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?V pátek nás čeká předposlední podzimní domácí utkání. Pevně věřím, že poslední výsledky našich chlapců do Vás opět vlily dobrou náladu. Hra není vždy taková, jak byste si možná představovali, ale bohužel je to z velké části daň toho, jakým stylem proti nám hrají ostatní soupeři.

 

Je pro nás velmi těžké ty obranné bloky prorazit a je to o trpělivosti a neustálém zkoušení, jak na obrany vyzrát. Opravdová kvalita a posun výkonnosti je poznat až se soupeři, kteří s námi hrají otevřeněji. Tak to bylo třeba s Brnem, Znojmem, nebo i teď s Opavou. To byl opravdu zajímavý duel, před skvělou kulisou a v podstatě by se dalo říct, že jsme na šance vyhráli. Bohužel, na branky ne a Opava skórovala z penalty, která nebyla. Škoda. Aby toho nebylo málo, vyčinil Martin Svědík rozhodčím za nesprávně nařízenou desítku a protože sudí nepovažoval kritiku za oprávněnou, musel trenér ze střídačky. Tudíž  jsme mu museli shánět na Žižkov lístek na tribunu. Naštěstí ještě nebylo vyprodáno. :-)

Následující ligové kolo bude věnované oslavám výročí založení republiky a bude připraven speciální úvod utkání v národním duchu. K tomu ještě FCV věnuje utkání složkám IZS v rámci tradičního projektu Vysočina děkuje. Doufám tedy, že se uvidíme v co největším počtu, ať si fotbal i doprovodný program užijeme a kluky podpoříme. Sezónu zatím jedeme v malých minisériích. Nejdříve 4 výhry, pak dvě remízy a dvě prohry. Teď zase 4 výhry. Takže páteční utkání bude snahou o zlomení této řady, kdy místo remízy chceme další výhru!

FCV do toho!

 
Aktuálně

Vysočina se z Vlašimi nechce vracet s prázdnou

Zatímco v tabulce domácích duelů náleží FC Vysočina s jediným získaným bodem až 11. příčka tabulky, tak v bilanci venkovních duelů je jihlavský celek se sedmi body ze čtyř utkání na 4. pozici. S touhou potvrdit tento trend a napravit domácí výbuch proti Blansku odjede Vysočina ve středu 25. listopadu k duelu na půdě Vlašimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu