V červenci 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.7.U17 vítězně proti BohemiansJI7 - BOP 3:2, 0.kolo | Zuzana MichalkováMladší dorost si připisuje výhru 3:2 (1:1) proti Bohemians Praha. Ve 32. minutě vyrovnal skóre na 1:1 Fila, ve 49. minutě navýšil na 2:1 Jonáš a do vedení svůj tým následně dovedl v 70. minutě Procházka.
29.7.Tým U17 zvítězil nad PetržalkouJI7 - PET 5:0, 0.kolo | Zuzana MichalkováMladší dorost pod vedením kouče Kamila Průši zvítězil nad Petržalkou 5:0 (4:0). Ve 20. minutě otevřel skóre Bulička, následně dvě branky přidal ve 26. a 35. minutě Fila, ve 40. minutě navýšil na 4:0 z pokutového kopu Jiřík a na finálních 5:0 zvýšil ve 47. minutě Křehlík.
28.7.Hlasujte pro Hráče měsíce července 2019Miroslav FuksNa webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc červenec. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.
28.7.Další cenná výhra juniorky - nad ZlínemJIB - ZLB 3:1, 0.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým, který ladí formu na start Divize, dosáhl v tomto týdnu na druhou cennou výhru proti třetiligovému soupeři. Po Pardubicích dnes na stadiónu v Bedřichově porazil "béčko" Zlína 3:1 (2:0). Jihlavské branky zaznamenali Radek Křivánek, Samuel Šefčík a Filip Vedral.
27.7.Ze Slovácka se na Vysočinu přesunul Jakub RezekMiroslav FuksFC Vysočina si pro dnešní utkání proti Vítkovicím přichystal překvapivou a dobře utajenou posilu. Mezi náhradníky figuruje jednadvacetiletý český mládežnický reprezentant Jakub Rezek, jenž do Jihlavy přichází na hostování z 1.FC Slovácko.
27.7.Vysočina do devíti letech porazila Vítkovice JIH - VIT 3:0, 2.kolo | RedakceDefenzíva Vítkovic byl ofenzívou FC Vysočina konečně pokořena. Trvalo to dlouhých devět let a předcházelo mu prvoligové působení Jihlavy a dva neúspěšné pokusy v uplynulém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. O zasloužené a kýžené vítězství se v domácího premiéře v nové sezóně postaral dvěma trefami ve druhé půli útočník Stanislav Klobása a třetí trefu přidal Mohamed Tijani – 3:0 (0:0).
27.7.Radim Kučera: Čekali jsme, že to bude perná šichtaJIH - VIT 3:0, 2.kolo | Miroslav FuksČekání FC Vysočina na první gól v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY TRVALO přesně 150 minut. Pak se však konečně trefil Stanislav Klobása, čímž protrhl gólová stavidla jihlavského celku. Vítkovice nakonec z Vysočiny odjely se zaslouženou porážkou 3:0. Jak vydařený duel okomentoval kouč Radim Kučera?
25.7.U19 porazil tým Českých BudějovicSCB - JI9 3:5, 0.kolo | Zuzana MichalkováStarší dorost si v dalším přípravném utkání připisuje další výhru, a to proti celku Českých Budějovic. Proti ligovému mužstvu si svěřenci trenéra Prokopce dokázali vytvořit spoustu parádních útočných akcí a zaslouženě tak zvítězili 3:5 (2:2).
25.7.První domácí duel nového ročníku: v sobotu na Vítkovice!JIH - VIT 3:0, 2.kolo | Miroslav FuksTaké jste se už nemohli dočkat ligového startu?! Teď se FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zase vrací na Vysočinu a náš tým v sobotu 27. července vyběhne do úvodního domácího duelu v novém soutěžním ročníku! V příjemných 19:00 hodin pod umělým osvětlením nastoupí proti neoblíbenému soupeři, který FCV už mnohokrát zaskočil – MFK Vítkovice.
24.7.Juniorka porazila třetiligové PardubicePAB - JIB 1:2, 0.kolo | Miroslav FuksKonfrontace juniorek Pardubic a FC Vysočina vyzněla lépe pro účastníka Moravskoslezské Divize, který svého soupeře, jenž od nového ročníku bude působit v třetí nejvyšší soutěži ČFL, porazil díky brankám Ladislava Kolčavy a testovaného srbského útočníka Vujoševiće.
22.7.U17 na tým FK Pardubice nestačilPAR - JI7 4:0, 0.kolo | Zuzana MichalkováTým mladšího dorostu utrpěl v Pardubicích porážku 4:0. Celek Pardubic byl dle slov trenéra Kamila Průši lepší zejména v síle, rychlosti a osobních soubojích a měl tak velký počet šancí, které čtyřikrát proměnil úspěšně.
22.7.Vysočina do ligy vstoupila cenným bodem z Ústí UNL - JIH 0:0, 1.kolo | Miroslav FuksÚvodní kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídlo souboj dvou spolufavoritů na postup. V Ústí nad Labem se před kamerami ČT Sport představil FC Vysočina, čímž došlo k zopakování duelu před dvěma měsíci. Zatímco tehdy diváci viděli pět branek, tak nyní z množství šancí žádný gól nepadl. Vysočina si vytvořila více příležitostí, ale také mohla inkasovat v posledních vteřinách. Ze severu Čech tak veze cenný bod.
22.7.Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě beremeUNL - JIH 0:0, 1.kolo | Miroslav Fuks0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral.
20.7.Perleťový pohár z pohledu juniorky cíl nesplnilMiroslav FuksÚčast juniorky na Perleťovém poháru, nejstarším fotbalovém turnaji v Česku, svůj účel nesplnila. Naši mladíci v úvodním utkání na penalty prohráli s domácí Žirovnicí a tak místo očekávané cenné prověrky proti třetiligovému Velkému Meziříčí nastoupili k duelu o 3. místo proti Kamenici nad Lipou. V něm dominovali 11:0, když neuvěřitelných 7 branek vstřelil Igor Maksimović.
19.7.U17 těsně podlehl prvnímu týmu Budišova BUD - JI7 2:1, 0.kolo | Zuzana MichalkováU17 má za sebou první konfrontaci s dospělým fotbalem. Tým pod vedením kouče Kamila Průši se proti FC Budišov - Nárameč po prvních dvaceti minutách dostal zaslouženě do vedení díky individuální akci Fily. Utkání nakonec i přes veškerou snahu našich hráčů skončilo 2:1 (1:1) ve prospěch zkušenějšího týmu Budišova.
18.7.Využijte předprodej vstupenek na Vítkovice! Brzkým nákupem ušetříte!Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina znovu vykročili na cestu za návratem mezi českou elitu! Podpořte je v úvodní domácí bitvě proti nevyzpytatelným Vítkovicím! Staňte se dvanáctým hráčem svého týmu už v sobotu 27. července od 19:00 hodin! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky?
18.7.U19 vítězně i proti PardubicímJI9 - PAR 5:3, 0.kolo | Zuzana MichalkováStarší dorost nezaváhal ani ve druhém domácím přípravném duelu a vyhrál také proti prvoligovým Pardubicím 5:3 (1:2) především díky dvěma brankám Šrámka a Mirka Malaty. Poslední pátou přesnou trefu pak přidal Vošmera.
18.7.Vysočina chce v Ústí úspěšně vykročit do nového ligového ročníkuUNL - JIH 0:0, 1.kolo | Miroslav FuksUž je to zase tady! O víkendu se znovu naplno roztočí kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a fotbalisté FC Vysočina v pondělí 22. července v přímém přenosu ČT Sport završí úvodní kolo soutěže. Od 17:00 hodin se představí na stadiónu, kde v uplynulém ročníku II. ligy úspěšně sehráli své poslední venkovní utkání - v Ústí nad Labem.
17.7.Tomáš Drastil: Přišlo mi nespravedlivé, aby úsilí klubu bylo ohroženoMiroslav FuksNa počátku června došlo ke změně v akcionářské struktuře FC VYSOČINA JIHLAVA. Čtyřicetiprocentní podíl PSJ, a.s., odkoupila firma TGM Fotbal, a.s. Její představitel pan Tomáš Drastil, dlouholetý významný partner FC Vysočina, se stal předsedou klubového představenstva. Jsme rádi, že Vám s ním nyní můžeme nabídnout rozhovor.
17.7.Jan Staněk: Chceme se prát o horní příčky tabulkyMiroslav FuksPouze padesát dnů trvala na Vysočině letní fotbalová pauza. Už o nadcházejícím víkendu fotbalisté FC Vysočina znovu vykročí do bojů ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Neklamným znamením blížícího se ligového startu byla klubová tisková konference, na níž promluvili ředitel klubu Jan Staněk, kouč „áčka“ Radim Kučera a nejzkušenější hráč týmu Lukáš Vaculík.