15.07.2010, David Zeman

Vysočina podlehla Střížkovu

Vysočina podlehla StřížkovuVysočina sehrála před začátkem soustředění v Blšanech utkání v Praze proti Střížkovu, svěřenci trenéra Luboše Urbana soupeři bohužel podlehli 0:1. Nyní se celý tým odebere do Blšan, kde sehraje další dvě utkání proti Chomutovu a Mostu.

Bohemians PrahaBohemians Praha
přát., čtvrtek 15.7.2010, 14:00
1:0
(0:0)

Gól: Škoda
FC Vysočina: Uvarenko – Gabriel (45. Veselý), Tlustý, Šimáček, Gavrič (45. Gába) – Karlík, Gorner, Dort – Tecl, Bača (60. Simr), Krutý (55. Zelinka)

„První půle zápasu byla z naší strany slušná, do 15.minuty jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme dotáhnout do konce 5-6 brejkových situací z důvodu špatné finální přihrávky. Soupeř měl v prvním poločase pouze jednu gólovku, takže po poločase jsem byl poměrně spokojen. V poločase jsme vystřídali a soupeř nás začal přehrávat ve středu hřiště, začali být nebezpeční při standartkách. Na druhou stranu, Střížkov hrál dva roky ligu a je to pořád zkušené mužstvo, poté co dali gól, po odraženém míči a chybě ve středu naší obrany, nás už prakticky nepustili do šance. Přesto je to trošku hloupá prohra, určitě jsme měli na víc." zhodnotil průběh utkání trenér Luboš Urban.