24.11.2013, David Zeman

U19: Doma zničili Hradec

U19: Doma zničili HradecStarší dorost sehrál povedené utkání na domácí půdě proti Hradci Králové. V prvním poločase se mezi střelce zapsali Duba a Maruš a do kabin se šlo za stavu 2:0. Ve druhém poločase sice Hradec zvýšil tempo, toho ale dorostenci Vysočiny využili ve svůj prospěch a našli tři skulinky v obraně soupeře, po gólu opět přidali Maruš a Duba, doplnil je ještě Šerý, utkání tedy skončilo výhrou Vysočiny 5:0 (2:0).

21.kolo, sobota 23.11.2013, 11:00
5:0
(2:0)
Hradec KrálovéHradec Králové

Góly: 38. Maruš, 44. Maruš, 66. Duba, 71. Maruš, 86. Šerý M.
FC Vysočina: Soukup - Hron, Kriegsmann, Košík, Jančík - Veselský, Spirkoski, Zábrodský, Mazel (75. Bajer) - Maruš, Duba (84. Šerý M.)

„Soupeře jsme měli jako vždy velmi dobře zanalyzovaného a dobře jsme znali jeho kombinační sílu a stejně tak jsme věděli o jeho slabinách, kterých jsme dnes využili beze zbytku. V prvním poločase jsme pustili soupeře do jedné šance, když jsme nepokryli zadní tyč, jinak Hradec šance neměl. My jsme naopak dvakrát udeřili a měli ještě další šance. Ve druhé půli nás soupeř zatlačil přesnou a rychlou kombinací, musel se tlačit dopředu a vzadu měl ještě větší díry a my toho třikrát využili. Dnes jsme měli famózní přechodovou fázi a velmi solidní produktivitu, navíc jsme se na soupeře bodově dotáhli a získali důležité body. Podali jsme dobrý výkon, kluky musíme pochválit, čeká nás teď hodně těžký zapas s Pardubicemi, který pro nás bude úplně jiný.“ okomentoval utkání trenér David Oulehla.