11.05.2015, Miroslav Fuks

U16: Nestačili na Baník Ostrava

Mladším dorostencům FC Vysočina se v kategorii U16 duel na půdě Baníku Ostrava vůbec nepodařil. Domácí byli důraznější a aktivnější a zaslouženě si připsali vítězství 4:0 (3:0).

 
OstravaOstrava
24.kolo, neděle 10.5.2015, 14:15
4:0
(3:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Diváci: 0
FC Vysočina: Jágrik - Řezáč (41. Bence), Urbánek, Trojánek, Pejhřimovský - Bartl, Šteffl, Chlumský (60. Škrdla), MatUlka - Lorenc, Lokvenc (41. Kašík).
 

Komentář

"Sehráli jsme zápas, který se nám vůbec nepovedl. Hráči si neplnili své povinosti a soupeř nás svojí houževnatostí a tvrdou hrou přehrál. Přístup některých hráčů byl odevzdaný," neskrýval svoji nespokojenost s průběhem utkání trenér Petr Kuchta.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč června2020

1. Klobása Stanislav 73b.
2. Mikuš Rajmund 67b.
3. Fortelný Jan 61b.
4. Lancman Michal 49b.
5. Zoubele Lukáš 42b.
6. Lacko Matúš 41b.
7. Javůrek Jan 39b.
Aktuálně

Radim Kučera: Na vítězství jsme museli vynaložit velké úsilí

Výhra proti Prostějovu se znovu rodila těžce. Vysočina o ní nerozhodla až v nastaveném čase, jak tomu bylo při předchozím prostějovském představení v Jihlavě, ale pořádně se na tři body nadřela. Radost z toho snad měli fanoušci, kteří viděli pět branek, dvojí vyrovnání FCV a vítěznou jihlavskou branku deset minut před koncem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu