11.09.2016, Vojtěch Fuks

Starší dorostenci remizovali s Příbramí

Starší dorostenci remizovali s PříbramíV rámci 5. kola I. celostátní ligy staršího dorostu se v areálu Na Stoupách střetl tým Kamila Průši s 1.FK Příbramí vedoucím týmem soutěže. Atraktivní zápas skončil remízou 0:0, přes značnou výhodu domácích, kdy hráli od 54. minuty proti desíti. Podle nových pravidel následoval penaltový rozstřel, ve kterém jihlavští zvítězili 2:0 a připsali si do tabulky o bod navíc.

 
FC VysočinaFC Vysočina
5.kolo, sobota 10.9.2016, 12:00
1:0pen
(0:0)
PříbramPříbram
 

Penalty: 2:0 - Konrád
ŽK: 36. Matulka – 14. Vávra
ČK: 54. Matoušek
Diváci: 122
 

Komentář

„Proti vedoucímu týmu tabulky jsme sehráli vyrovnanou partii. V první půli měla více míč Příbram, ve druhé půli, i díky vyloučeni hostujícího hráče, jsme byli více u míče my. Bohužel se hrálo oboustraně bez vyložených šancí. V první půli měla jednu větší příležitost Příbram, ve které nás podržel Konrád. My měli ve druhé půli spíše jen zárodky šancí, ve finální fázi nám chyběla kvalita. Šlo se tak na penalty, kde jsme tentokrát uspěli a připisujeme si tak dobré dva body. Chlapci dnes zaslouží pochvalu. Malár s Urbánkem skvěle pokryli střed hřiště, což bylo základem naší hry do defenzivy. Škoda, že směrem dopředu nám to již druhý zápas nejde. Na tréninku však na tomto pracujeme. Proto vím, že se to již brzy zlomí. Třeba hned za týden v Opavě!“ řekl trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč srpna 2019

1. Klobása Stanislav 299b.
2. Smejkal Tomáš 124b.
3. Vejmola Luděk 105b.
4. Tijani Mohamed 103b.
5. Tlustý Petr 58b.
6. Fortelný Jan 56b.
7. Jawo Lamin 50b.
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu