18.08.2012, Miroslav Fuks

Dorost veze cennou výhru z Pardubic!

Dorost veze cennou výhru z Pardubic!Extraligový starší dorost se z velmi špatného vstupu do sezóny, když prohrál oba úvodní domácí duely, oklepal nejlepším možným způsobem - vybojoval výhru 0:1 (0:1) na půdě Pardubic. První tři body do tabulky zajistil jedinou brankou zápasu Martin Kelbler.

PardubicePardubice
3.kolo, sobota 18.8.2012, 11:00
0:1
(0:1)

Branka Vysočiny: Kelbler
FC Vysočina: Jícha - Rejthar, Hanousek (90. Homola), Rozmahel, Ločárek - Kriegsmann, Hron - Kelbler, P.Demeter, Veselský (69. Trojánek) - Morava (86. Klusák).

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: „Opět jsme se na soupere důkladně připravili a vyplatilo se nám to! Podali jsme výborný týmový výkon a zcela zaslouženě jsme vyhráli. Až na jednu situaci jsme měli utkáni pod kontrolou, hráli jsme aktivně a šli od první minuty za vítězstvím. Vypracovali jsme si šance a standardní situace, které jsme ještě nedotáhli. Mužstvo se po dvou porážkách obrovsky semklo, kluci zápas odpracovali na hranici sebeobětovaní. Soupeře jsme do ničeho nepustili a zcela zaslouženě jsme vyhráli díky brance Kelblera. Dnes jsme prokázali solidní kvalitu a naznačili, že se budeme zlepšovat. Mužstvo však ještě potřebuje svůj čas.“