05.07.2013, Miroslav Fuks

Dorost proti Dynamu sehrál tři duely

Dorost proti Dynamu sehrál tři duelyPrvní duel v rámci letní přípravy dnes sehrála nejen juniorka, ale též starší dorost FC Vysočina. Výběr U19 do utkání proti Českým Budějovicím nasadil hned 30 hráčů a 3 gólmani, kteří byli rozděleni do tří týmů. Hrály se tři zápasy po 60 minutách. Jihlavský tým nakonec v součtu tří výsledků podlehl 3:2, když jednou vyhrál, remizoval i prohrál.

FC Vysočina dorost:
1. skupina: Pelikus - Rejthar, Kriegsmann, Košík, Fiala - Hron, Spirkoski, Zábrodský, Homola - Veselský, Duba.
2. skupina: Jícha - Jančík, Kriegsmann (Rychetník), Košík (D.Šerý) Haala - Maruš, Čáp, Zábrodský (Štěpánek), M.Šerý - Mazel, Klíma.
3. skupina: Kolář - Rokos, Rychetník, D.Šerý, Hekerle - Kovář, Kliment, Štěpánek, M.Šerý - Trojánek, Vopršal.

„Všichni hráči odehráli minimálně šedesát minut. Zátěž jsme rozložili na všechny, aby se mohli ukázat. Zápasy jsme odehráli z plné zátěže a před kluky smekám. Všichni se rvali o místo v týmu. Utkání nám ukázalo věci, které jsme potřebovali vidět a splnilo náš účel,“ řekl k netradičnímu pozápasu trenér David Oulehla.