15.09.2019, Miroslav Fuks

Dorost B nadělil Kyjovu málo vídaných 16 gólů!

Dorost B nadělil Kyjovu málo vídaných 16 gólů!Dorostenecké "béčko" nadále dominuje Divizi a v 7. kole soutěže si připsalo už třetí dvouciferný výsledek. Odevzdaný Kyjov z Jihlavy odjel s málo vídaným přídelem 16 branek! Šestkrát se trefil Adam Savi, třikrát Jiří Jiroušek a Pavel Vacek a po jedné brance přidali Adam Jiránek, Pavel Mikuška, Tomáš Franěk a Vojtěch Došek.

 
FC VysočinaFC Vysočina
7.kolo, neděle 15.9.2019, 10:30
16:1
(7:0)
KyjovKyjov
 
Góly: Savi 6, Jiroušek 3, Vacek 3, Jiránek, Mikuška, Franěk, Došek
Diváci: 0
FC Vysočina: Vlček - Pekárek, Wiederlechner, Novotný (46. Mikuška), Němeček - Homolka (46. Jiránek), Savi, Pavlík (46. Lazaridis), Jiroušek (46. Hlaváč) - Vacek, Došek (46. Franěk)
 

Komentář

"Jednostranná záležitost se spoustou šancí, které jsme zužitkovali asi tak z poloviny, ale i přesto jsme soupeři nasázeli 16 gólů. Nyní se musíme dobře připravit na následující zápasy s brněnskými kluby, které prověří naši výkonnost," řekl k utkání trenér Pavel Procházka.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu