04.12.2007, DENÍK - Ondrej Dudáš

Zájem Jihlavy vnímám kladně, ale zatím není nic jisté, říká Brňan Belej

Zájem Jihlavy vnímám kladně, ale zatím není nic jisté, říká Brňan BelejBRNO - Mohla by to být největší zimní posila. Brněnský fotbalista Michal Belej se ve dvou přípravných zápasech Vysočiny představil ve velmi dobrém světle; a Jihlava má eminentní zájem. „Samozřejmě mě těší, že mi to trenér Marko dal najevo, ale na nějaké závěry je ještě brzy,“ říká pětadvacetiletý záložník.

 
 Vysočina není jediným zájemcem

V prvoligovém Brnu mu sice končí smlouva, ale zájemců o jeho služby je víc. „Ve hře je jak první liga, tak zahraničí,“ prozradil.

V Brně už budoucnost nevidí. „V létě jsem naskočil do přípravy áčka, protože se nevědělo, co bude s reprezentanty do dvaceti let - jestli se je podaří prodat. Nakonec zůstali a já nenastupoval. Pak jsem odmítl prodloužit smlouvu a vedení mi zakázalo hrát i za béčko,“ popisuje trable muž, který na jaře hostoval v tehdy ještě druholigové Bystrci. Celý podzim ale strávil pouze trénováním.

Do začátku přípravy bude jasno

„I proto jsem strašně rád, že jsem si teď za Jihlavu mohl zahrát ty dva zápasy,“ pochvaluje si.

Rozhodnutí o jeho dalším působení by mělo padnout nejpozději v prvním týdnu v novém roce, kdy se Vysočina sejde poprvé po zimní pauze.

„V Jihlavě začíná příprava 7. ledna a do té doby jsem trenérovi Markovi slíbil, že se rozhodnu a dám mu vědět,“ dodal Belej.

 
Aktuálně

Pokorný: Volbou brankářské jedničky pro jarní start se intenzivně zabýváme

Nedílnou součástí realizačního týmu FC Vysočina je sedmadvacetiletý Tomáš Pokorný. Brankářský i trenérský odchovanec FC Vysočina, který pochází z Martínkova u Moravských Budějovic, u prvního týmu působí v roli trenéra gólmanů od léta 2022. Na konci zimního drilu jsme jej oslovili s žádostí o aktuální a snad i zajímavý rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu