23.06.2010, Miroslav Fuks

Výběr kraje Vysočina obhájil prvenství!

Výběr kraje Vysočina obhájil prvenství!Výběr mladších dorostenců (ročník 1993 a mladší) kraje Vysočina obhájil svůj triumf na 5. ročníku Poháru hejtmana Královehradeckého kraje. Ten se za účasti osmi celků uskutečnil ve dnech 21. – 23. června na hřištích v Novém Bydžově. Svěřenci trenéra Petra Kuchty a vedoucího Josefa Vanka ve finále remizovali 1:1 s domácím týmem, který nakonec po dramatickém penaltovém rozstřelu porazili 9:8.

 

Prestižního klání se dále zúčastnily výběry Jihočeského, Pardubického a Karlovarského kraje a mezinárodní rozměr turnaji dodaly týmy regionu Podbrezové, Banské Bystrice a rumunského Nadlaku. Výsledky reprezentantů Vysočiny:

Základní skupina:
- Jihočeský kraj  4:0 – góly: J.Kučera 2, Dvořáček, Tvrdý
- Pardubický kraj  2:2 – góly: Tvrdý 2
- Podbrezová  2:2 – góly: Dvořáček, J.Kučera
Finále:
- Královehradecký kraj  1:1 (na pen. 9:8) – gól: J.Kučera

Nejlepší hráči turnaje: vyhlášení hned 2 fotbalisté, oba hráči FC Vysočina – Jindřich Kučera a Antonín Tvrdý

Hráči FC Vysočina ve vítězném kádru: Nacházel, Vonásek, J.Kučera, Hráček, Kavka, Dvořáček, Bialek, Tvrdý

Dolní řada zleva: Tomáš Nebeský, Ondřej Benda, Lukáš Machač, Jan Vonásek, Marek Machač, Filip Dvořáček a Martin Švec. Horní zleva: Jozef Vanko- vedoucí mužstva, Ondřej Bock, Martin Nacházel, Pavel Malý, Lukáš Hraček, Tomáš Faltýnek, Antonín Tvrdý, Daniel Kavka, Jindřich Kučera a trenér Petr Kuchta. Chybí : Filip Bartoň, Tomáš Kruták a Milan Bialek.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu