25.04.2017, Miroslav Fuks

Víkend otců v Jihlavě nabídne zábavu pro celou rodinu!

Víkend otců v Jihlavě nabídne zábavu pro celou rodinu!FC Vysočina se i v této fotbalové sezóně připojil k projektu ePojisteni.cz ligy s názvem Víkend otců. Páteční veledůležité utkání proti Brnu věnuje všem tatínkům a jejich dětem. Vezměte své blízké na ligový fotbal, využijte výrazně zvýhodněného vstupné do rodinného sektoru a udělejte si prima podvečer s celou rodinou!

 

„Moc bychom si přáli, aby si malí i velcí fanoušci z pátečního utkání odnesli nejen příjemnou vzpomínku na vydařené a emocemi nabité fotbalové utkání, ale též zážitky ze tří nafukovacích atrakcí, originální snímek z fotokoutku, klubové samolepky, balónky či ozdobu tváří v klubových barvách. Těší nás, že si na stadión nacházejí cestu všechny věkové vrstvy příznivců a uvědomujeme si, že láska k fotbalu, vztah ke klubu a fanouškovství se dědí z generace na generaci. Víkend otců velmi vítáme, neboť ve vývoji a výchově fotbalistů i fanoušků hrají zásadní roli právě jejich tatínkové,“ okomentoval zapojení FC Vysočina do projektu tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Lákadla Víkendu otců

  • dětská zóny v aréně umělé trávy za starou tribunou - od 17:00 hodin budou zcela zdarma a pod dohledem pořadatelů (za děti zodpovídají jejich rodiče či doprovod) k dispozici tři nafukovací atrakce z nabídky webu www.skakacihradyvysocina.cz – velká atraktivní skluzavka "Lev", velký skákací hrad "Disney" a jeho menší kolega „Fotbalista“
  • profesionální fotokoutek vám od 17:30 hodin zdarma zajistí originální snímeček z ligového utkání a Víkendu otců do rodinného alba - u vstupu do sektoru B1 (spodní rohový objekt)
  • zdarma nafukovací balónky - od 17:30 hodin u vstupu do sektoru B1 (spodní rohový objekt)
  • hosteska bude dětem v areálu stadiónu rozdávat drobné dárečky a malovat jim klubové barvy na tvář

Rodinné vstupné

Vstupenky na zápas proti Teplicím a program Víkendu otců na jihlavském stadiónu jsou samozřejmě stále v prodeji. Vše o variantách pořízení vstupenek naleznete TADY. Upozorňujeme na extra zvýhodněné vstupné do rodinného sektoru B5 na nové tribuně. Takto skvělá nabídka se bude jen těžko opakovat:

  • 1 dospělý + 2 děti do 15 let: dohromady jen 100 Kč!
  • 2 dospělí + 2 děti do 15 let: dohromady jen 150 Kč!

Přijďte na stadión v předstihu, abyste si program a výhod Víkendu otců maximálně užili!

Partnery Víkendu otců FC Vysočina jsou společnosti:

Podívejte se na loňský průběh Víkendu otců!

 
Aktuálně

U17: Prohra v Plzni

Jihlavský mladší dorost nedokázal, i díky červené kartě z 55. minuty, vyzrát na domácí Viktorii Plzeň a prohrál 4:2 (1:1). V prvním poločase v 9. minutě poslal Vysočinu do vedení Karel Jančok a poté v druhém poločase už jen upravoval finální skóre v 90. minutě Dominik Holec. Jihlavští se tak momentálně nachází na 14. místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu