20.04.2023, Miroslav Fuks

Vedení FC Vysočina odvolalo kouče Ondřeje Smetanu

Vedení FC Vysočina odvolalo kouče Ondřeje SmetanuVčerejší ostudný výkon a debakl fotbalistů FC Vysočina na půdě Varnsdorfu nezůstal bez následků. Dnešní jednání představenstva FC Vysočina vyústilo v odvolání kouče Ondřeje Smetany. Tým v nedělním utkání proti Dukle Praha povedou stávající asistenti Michal Vávra a Tomáš Palinek.

 

Nepopulární krok klubového vedení okomentoval předseda představenstva Lukáš Vaculík: „Výkony týmu v posledních kolech prostě nebyly dobré. Cítili jsme, že hráči ve fázi finišující sezóny potřebují dodat impuls, který by měl zvrátit negativní výkonnostní trend. Proto jsme rozhodli o odvolání kouče Ondřeje Smetany, který zaslouží poděkování za odvedenou práci. V nadcházejícím ligovém utkání mají naši důvěru asistenti Michal Vávra a Tomáš Palinek. Nápomocen jim budu já v roli sportovního ředitele. Chceme se teď maximálně soustředit na nedělní utkání. Poté si sedneme a rozhodneme o dalším postupu a trenérském složení prvního týmu.“

Čtyřicetiletý Ondřej Smetana v Jihlavě působil sedm měsíců, když předtím trénoval Baník Ostrava a Vítkovice. Od konce října loňského roku, kdy nahradil trenéra Jana Kameníka, tým vedl pouze v deseti druholigových duelech, v nichž měl bilanci 2 výher, 4 remíz a 4 porážek.

 
Aktuálně

Sportovní den FCV pro handicapované děti proběhl už po třiadvacáté!

Těžko uvěřitelných 23 let trvá spojení FC Vysočina se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava. Ta vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Jihlavský klub a jeho zaměstnanci poskytují organizační a materiální záštitu pro sportovní den... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu