20.04.2013, Miroslav Fuks

V neděli se čeští mladíci utkají o 13. místo

V neděli se čeští mladíci utkají o 13. místoÚčinkování týmu Fotbalové akademie FC Vysočina při SOŠ Karoliny Světlé v Jihlavě, které Česko reprezentuje na světovém šampionátu středních škol, se chýlí ke konci. Naši mladší dorostenci nejprve v pátek nestačili na Chile a v sobotu výrazně přehráli Belgii. Znamená to, že v neděli odehrají závěrečný duel šampionátu o konečné 13. místo z 24 účastníků tohoto prestižního klání.

 

„V prvním duelu play-off o 9. – 16. místo jsme bohužel podlehli Chile. Vedli jsme 1:0 díky trefě Duby, ovšem vedení jsme neudrželi a v 89. minutě jsme inkasovali gól na 2:1. V sobotním utkání jsme vyhráli nad Belgií 5:0, se kterou jsme v základní skupině jen remizovali 1:1. Účinkování v Bordeaux završíme nedělním zápasem o 13. místo. Poté se podíváme na finálový duel dívek i chlapců, dáme si večeři a po slavnostním zakončení vyrážíme na cestu zpět do Jihlavy,“ informoval trenér Michal Veselý.

 
Aktuálně

Sportovní den FCV pro handicapované děti proběhl už po třiadvacáté!

Těžko uvěřitelných 23 let trvá spojení FC Vysočina se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava. Ta vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Jihlavský klub a jeho zaměstnanci poskytují organizační a materiální záštitu pro sportovní den... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu