09.05.2012, Miroslav Fuks

Stanislav Tecl v nominaci na kvalifikaci!

Stanislav Tecl v nominaci na kvalifikaci!Útočník FC Vysočina a aktuálně nejlepší střelec II. ligy Stanislav Tecl (nar. 1.9.1990) figuruje v nominaci reprezentační jedenadvacítky na červnové kvalifikační zápasy proti Černé Hoře (1. června) a v Andoře (5. června). Jihlavský hrot tak může doufat, že díky důvěře trenéra Jakuba Dovalila naváže na svůj nedávný premiérový start za český výběr U-21.

 

V třiadvacetičlenném výběru naopak schází záložník Tomáš Kučera, který zůstal jen mezi náhradníky této nominace. Přesto Tecl rozhodně nepůjde do neznámého prostředí, neboť se v reprezentačním týmu setká s nedávnými spoluhráči z dresu FC Vysočina - záložníky Janem Kopicem (nyní Jablonec) a Josefem Hušbauerem (nyní Sparta).

V aktuálním bloku reprezentačních pozvánek najdeme ještě jednoho hráče z FC Vysočina. Je jím defenzivní hráč staršího dorostu Dominik Pedro (nar. 15.3.1995), který však do užší nominace týmu U-17 pro přátelský duel v Itálii nepronikl a zůstal jen mezi náhradníky.

 
Aktuálně

Čtvrtek fanouškům! Nenechte si ujít autogramiádu a besedu!

Poslední únorový čtvrtek bude patřit fanouškům FC Vysočina! Od 17:00 hodin by si v jihlavském nákupním a zábavním centru City Park neměli nechat ujít autogramiádu kompletního „áčka“. A poté by se měli přesunout na stadión v Jiráskově ulici, kde od 18:00 hodin ve VIP zázemí v sídle klubu proběhne tradičně velmi otevřená beseda s ředitelem klubu... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu