09.05.2012, Miroslav Fuks

Stanislav Tecl v nominaci na kvalifikaci!

Stanislav Tecl v nominaci na kvalifikaci!Útočník FC Vysočina a aktuálně nejlepší střelec II. ligy Stanislav Tecl (nar. 1.9.1990) figuruje v nominaci reprezentační jedenadvacítky na červnové kvalifikační zápasy proti Černé Hoře (1. června) a v Andoře (5. června). Jihlavský hrot tak může doufat, že díky důvěře trenéra Jakuba Dovalila naváže na svůj nedávný premiérový start za český výběr U-21.

 

V třiadvacetičlenném výběru naopak schází záložník Tomáš Kučera, který zůstal jen mezi náhradníky této nominace. Přesto Tecl rozhodně nepůjde do neznámého prostředí, neboť se v reprezentačním týmu setká s nedávnými spoluhráči z dresu FC Vysočina - záložníky Janem Kopicem (nyní Jablonec) a Josefem Hušbauerem (nyní Sparta).

V aktuálním bloku reprezentačních pozvánek najdeme ještě jednoho hráče z FC Vysočina. Je jím defenzivní hráč staršího dorostu Dominik Pedro (nar. 15.3.1995), který však do užší nominace týmu U-17 pro přátelský duel v Itálii nepronikl a zůstal jen mezi náhradníky.

 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Spartu Praha!

Ve středu do Jihlavy přijede Sparta! Nenechte si ujít atraktivní pohárovou bitvu FC Vysočina proti slavnému letenskému celku! Duel MOL Cupu vypukne v 17 hodin a vy byste měli být u toho! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu