26.05.2014, Miroslav Fuks

Stadión v neděli přivítal hned tři velké návštěvy

Stadión v neděli přivítal hned tři velké návštěvyDomácí prvoligové zápasy FC Vysočina jsou místem koncentrace tisícovek sportovních příznivců z celého kraje. Že je o zápasy Gambrinus ligy zájem potvrzuje projekt „Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina“, jenž nabízí velice zajímavé balení prvoligového fotbalu pro oddíly napříč celým regionem. Nedělní duel proti Příbrami však byl v tomto směru výjimkou – stadión přivítal hned tři milé návštěvy.

 

Projekt „Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina“ má v jihlavském prvoligovém klubu tradici už skoro dva roky a za tu dobu oslovil takřka tři desítky fotbalových oddílů z našeho regionu. Marketingový manažer klubu Miroslav Fuks se před každým duelem věnuje vždy jedné předem ohlášené fotbalové výpravě, pro kterou má pokaždé vyhrazeno zhruba dvacet minut. Během nich malým i velkým fotbalistům, z nichž mnozí na zápas nejvyšší soutěže dorazí vůbec poprvé, sdělí řadu zajímavých informací, zodpoví četné dotazy, nechá je prohlédnout sídlo klubu včetně VIP prostor a neopomene je vzít na parádní trávník hlavního stadiónu. Bonusem často bývá fotka s rozcvičujícími se hráči či jejich podpis. V neděli jihlavský stadión navštívili fotbalisté Jemnicka a v předchozích jarních duelech této možnosti využili Třebelovice,FŠ Třebíč, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, A.F.C. Humpolec a Sokol Křoví.

Tato aktivita FC Vysočina vůči regionálním klubům před lety našla inspiraci v tradičním projektu Gambrinusu nazvaném „Kopeme za fotbal“. Jednou z jeho nedílných součástí je tzv. „VIP návštěva“, která krom prohlídky klubového zázemí se zasvěceným výkladem zahrnuje též návštěvu kabiny prvoligového mančaftu a nezbytnou předzápasovou konzumaci Gambrinusu v některé z plzeňských hospůdek v prvoligovém městě. A právě takovou návštěvu v rámci zápasu s Příbramí poprvé absolvoval FC Vysočina, když stadión v Jiráskově ulici přivítal fotbalisty TJ Koněšín. Ti v tomto projektu nejsou žádní nováčci a už poznali zázemí celé řady prvoligových stánků a z každého z nich si odvezli netradiční suvenýr v podobě vyřazeného balónu podepsaného všemi hráči příslušného prvoligového kádru. Nejinak tomu bylo i v Jihlavě, kdy jim starší variantu míče Adidas přímo v kabině „áčka“ předal jejich průvodce Miroslav Fuks.

Jeho nabitý nedělní program završil příchod takřka čtyř desítek dívek a chlapců, kteří se pod hlavičkou jihlavské Charity podíleli na výběru tolik potřebných finančních prostředků v rámci Tříkrálové sbírky. Jejich vedení jim ve spolupráci s FC Vysočina připravilo zajímavou a netradiční formu odměny v podobě zhlédnutí domácího prvoligového utkání jihlavského klubu. Jak jinak než s prohlídkou zázemí stadiónu a nezbytným komentářem.

  • fotografie z akcí naleznete ZDE

 

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu