26.05.2014, Miroslav Fuks

Stadión v neděli přivítal hned tři velké návštěvy

Stadión v neděli přivítal hned tři velké návštěvyDomácí prvoligové zápasy FC Vysočina jsou místem koncentrace tisícovek sportovních příznivců z celého kraje. Že je o zápasy Gambrinus ligy zájem potvrzuje projekt „Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina“, jenž nabízí velice zajímavé balení prvoligového fotbalu pro oddíly napříč celým regionem. Nedělní duel proti Příbrami však byl v tomto směru výjimkou – stadión přivítal hned tři milé návštěvy.

 

Projekt „Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina“ má v jihlavském prvoligovém klubu tradici už skoro dva roky a za tu dobu oslovil takřka tři desítky fotbalových oddílů z našeho regionu. Marketingový manažer klubu Miroslav Fuks se před každým duelem věnuje vždy jedné předem ohlášené fotbalové výpravě, pro kterou má pokaždé vyhrazeno zhruba dvacet minut. Během nich malým i velkým fotbalistům, z nichž mnozí na zápas nejvyšší soutěže dorazí vůbec poprvé, sdělí řadu zajímavých informací, zodpoví četné dotazy, nechá je prohlédnout sídlo klubu včetně VIP prostor a neopomene je vzít na parádní trávník hlavního stadiónu. Bonusem často bývá fotka s rozcvičujícími se hráči či jejich podpis. V neděli jihlavský stadión navštívili fotbalisté Jemnicka a v předchozích jarních duelech této možnosti využili Třebelovice,FŠ Třebíč, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, A.F.C. Humpolec a Sokol Křoví.

Tato aktivita FC Vysočina vůči regionálním klubům před lety našla inspiraci v tradičním projektu Gambrinusu nazvaném „Kopeme za fotbal“. Jednou z jeho nedílných součástí je tzv. „VIP návštěva“, která krom prohlídky klubového zázemí se zasvěceným výkladem zahrnuje též návštěvu kabiny prvoligového mančaftu a nezbytnou předzápasovou konzumaci Gambrinusu v některé z plzeňských hospůdek v prvoligovém městě. A právě takovou návštěvu v rámci zápasu s Příbramí poprvé absolvoval FC Vysočina, když stadión v Jiráskově ulici přivítal fotbalisty TJ Koněšín. Ti v tomto projektu nejsou žádní nováčci a už poznali zázemí celé řady prvoligových stánků a z každého z nich si odvezli netradiční suvenýr v podobě vyřazeného balónu podepsaného všemi hráči příslušného prvoligového kádru. Nejinak tomu bylo i v Jihlavě, kdy jim starší variantu míče Adidas přímo v kabině „áčka“ předal jejich průvodce Miroslav Fuks.

Jeho nabitý nedělní program završil příchod takřka čtyř desítek dívek a chlapců, kteří se pod hlavičkou jihlavské Charity podíleli na výběru tolik potřebných finančních prostředků v rámci Tříkrálové sbírky. Jejich vedení jim ve spolupráci s FC Vysočina připravilo zajímavou a netradiční formu odměny v podobě zhlédnutí domácího prvoligového utkání jihlavského klubu. Jak jinak než s prohlídkou zázemí stadiónu a nezbytným komentářem.

  • fotografie z akcí naleznete ZDE

 

 
Aktuálně

Vysočina v kombinované sestavě nestačila na Chrudim

Fotbalisté FC Vysočina se ani ve třetím letním přípravném duelu nedočkali vítězství. V kombinované sestavě, v níž dostali velký herní prostor mladíci z akademie a testovasní hráči, podlehli druholigovému sokovi MFK Chrudim 2:1 (1:1). Skóre duelu z penalty otevřel Jakub Selnar. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu