20.04.2012, MF DNES - Vysočina - Jan Salichov

Snad teď v sestavě zůstanu, doufá uzdravený záložník Jihlavy Vaculík

Snad teď v sestavě zůstanu, doufá uzdravený záložník Jihlavy VaculíkBěhem podzimní části aktuální druholigové sezony patřil k pravidelným členům základní sestavy Jihlavy. Na jaře však zkušený záložník Lukáš Vaculík nastoupil do zahajovací jedenáctky až na sedmý pokus - v minulém kole v Opavě.

 

"Připravený jsem byl už nějaké tři týdny, ale teď shodou okolností vypadl ze sestavy Igor Obert," připomněl Vaculík zdravotní patálie svého kolegy. "No, vyhráli jsme 2:0, tak doufám, že v sestavě zůstanu. A že budeme vyhrávat dál."

I za Vaculíkovým pozdním startem jara přitom byly zdravotní důvody. Fotbalista se 66 starty v nejvyšší soutěži - za Mladou Boleslav, Příbram, Plzeň a Žižkov - se v listopadu podrobil artroskopii kolene a po uzdravení si natrhl lýtkový sval. "Takže se má absence o tři týdny protáhla," říká. "Ale momentálně, a to musím zaklepat, zdraví drží. A doufám, že bude držet až do konce sezony," dodává.

S nadsázkou by se dalo říct, že vítěznou atmosféru do jihlavské kabiny přinesl právě Vaculík. Poprvé si v odvetné části sezony zahrál na konci března ve Vlašimi (2:1), podruhé proti rezervě Sparty Praha (1:0).

  • kompletní podobu článku naleznete ZDE

 
Aktuálně

Sportovní den FCV pro handicapované děti proběhl už po třiadvacáté!

Těžko uvěřitelných 23 let trvá spojení FC Vysočina se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava. Ta vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Jihlavský klub a jeho zaměstnanci poskytují organizační a materiální záštitu pro sportovní den... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu