26.05.2017, Jan Široký

Přípravka U10 vyhrála Champions Trophy v Rakousku

Přípravka U10 vyhrála Champions Trophy v RakouskuVe čtvrtek 25.5.2017 starší přípravka U10 absolvovala kvalifikační turnaj Champions Trophy v rakouském Katsdorfu. Turnaje se zúčastnilo 16 družstev, z toho 15 rakouských. Družstva byla rozdělena do čtyř skupin. Naděje FC Vysočina ve skupině dva zápasy vyhráli a jednou remizovali. Do čtvrtfinále postoupili z prvního místa a utkali se zde s Union TTI St. Florian, se kterým si poradili a vyhráli 3:0. V semifinále je čekal tým SV Guntamatic Ried, který kluci porazili zaslouženě 3:1. Finále si jihlavští benjamínci patřičně užili a po skvělém výkonu porazili Fußballschule OÖ o dva góly.

 

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David Pospíchal.

Jihlavský tým si prvním místem vybojoval postup na finálový turnaj v Rakousku, který se bude konat ve dnech 16.-18.6.2017

Sestava FC Vysočina: Matyáš Široký, Ondřej Stratil, Radek Palán, David pospíchal, Radek Šmarda, Matěj Kotrba, Tobiáš Neruda, Filip Svoboda, Jan Benedikt Doležel.

Výsledky ve skupině:
Vysočina – Katsdofr Juniors  2:1
Vysočina – SV pfs Gallneukirchen  3:1
Vysočina – SV Grödig  3:3
Čtvrtfinále: Vysočina – Union TTI St. Florian  3:0
Semifinále: Vysočina – SV Guntamatic Ried  3:1
Finále: Vysočina – Fußballschule OÖ  2:0

 
Aktuálně

Oulehla: Kluci šli na hranici svých možností, odvedli maximum

Úsilí fotbalistů FC Vysočina vybojovat tolik potřebné vítězství bylo na trávníku doslova hmatatelné. Ani s pozměněným herním rozestavením však na Vlašim nestačilo. Zrodila se tak remíza, která byla určitě cennější pro hosty. Zvlášť, když přes úhony přečkali možná klíčový moment utkání z 16. minuty. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu