26.05.2009, Miroslav Fuks

Pech: „Sezónu dohraje stávající realizační tým“

Pech: „Sezónu dohraje stávající realizační tým“Představenstvo FC Vysočina se na svém dnešním zasedání zabývalo velmi neuspokojivými výkony a výsledky „A“ mužstva, které vyvrcholily ostudnou porážkou 5:0 v Sokolově. „Přestože to není v českých podmínkách obvyklé, tak jsme k výměně kouče či dalším změnám v realizačním týmu nesáhli. Předpokládáme, že i hráči udělají v posledních dvou druholigových kolech vše pro maximální bodový zisk. Uchování teoretické postupové šance a udržení 3. příčky v tabulce by mělo být jejich povinností. Zároveň by šlo o malou náplast fanouškům na velmi nepovedené jaro,“ uvedl předseda představenstva Ing. Jiří Pech.

 
Doplňme, že se vedení klubu rozhodlo uhradit cestu fanouškům, kteří tým odjeli povzbudit do Sokolova. Pro nadcházející domácí duel proti Spartě Praha B, který je na programu netradičně v neděli 31. května od 16:00 hodin, navíc umožní vstup zdarma dětem do 10ti let a všem ženám a dívkám.


 
Aktuálně

Ivan Čermák: V týmu nám zatím schází rozdíloví hráči

V nejvyšší dorostenecké soutěži nepůsobili pouze starší dorostenci, ale též jejich mladší kolegové v kategorii U17. Ti do zápasů samozřejmě nastupovali bez sestupového tlaku, přesto není bez zajímavosti, že pod sebou v konečné tabulce nechali dva týmy. Získali však pouze 19 bodů. Jak sezónu mezi elitou hodnotí trenér mužstva Ivan Čermák? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu