26.05.2009, Miroslav Fuks

Pech: „Sezónu dohraje stávající realizační tým“

Pech: „Sezónu dohraje stávající realizační tým“Představenstvo FC Vysočina se na svém dnešním zasedání zabývalo velmi neuspokojivými výkony a výsledky „A“ mužstva, které vyvrcholily ostudnou porážkou 5:0 v Sokolově. „Přestože to není v českých podmínkách obvyklé, tak jsme k výměně kouče či dalším změnám v realizačním týmu nesáhli. Předpokládáme, že i hráči udělají v posledních dvou druholigových kolech vše pro maximální bodový zisk. Uchování teoretické postupové šance a udržení 3. příčky v tabulce by mělo být jejich povinností. Zároveň by šlo o malou náplast fanouškům na velmi nepovedené jaro,“ uvedl předseda představenstva Ing. Jiří Pech.

 
Doplňme, že se vedení klubu rozhodlo uhradit cestu fanouškům, kteří tým odjeli povzbudit do Sokolova. Pro nadcházející domácí duel proti Spartě Praha B, který je na programu netradičně v neděli 31. května od 16:00 hodin, navíc umožní vstup zdarma dětem do 10ti let a všem ženám a dívkám.


 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu