04.12.2012, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina přispěli na činnost jihlavské Charity

Fotbalisté FC Vysočina přispěli na činnost jihlavské CharityStalo se dobrou tradicí závěru kalendářního roku, že FC Vysočina nezapomíná na podporu charitativních projektů. I v letošním roce byla pozornost klubu upřena směrem k Charitní pečovatelské službě při Oblastní charitě Jihlava. Na částce ve výši 25.000 Kč se podíleli trenéři, zaměstnanci a především hráči prvního týmu. Vybraná suma bude použita na dokrytí provozních nákladů v rámci služeb jihlavské Charity.

 

Finance dnes osobně předal ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis společně se kapitánem Stanislavem Teclem do rukou Mgr. Michala Novotného, ředitele Oblastní charity Jihlava, a jejího fundraisera Zdeňka Kousala.

„Jsme velmi rádi, že opětovně můžeme činnost jihlavské Charity podpořit. Jsme si vědomi, že se nejedná o závratnou částku, na druhou stranu věříme, že alespoň touto měrou pomůžeme prostřednictvím Oblastní charity Jihlava na správných místech lidem, kteří pomoc skutečně potřebují,“ okomentoval dar hráčů a zaměstnanců klubu Stanislav Tecl.

 
Aktuálně

Pokorný: Volbou brankářské jedničky pro jarní start se intenzivně zabýváme

Nedílnou součástí realizačního týmu FC Vysočina je sedmadvacetiletý Tomáš Pokorný. Brankářský i trenérský odchovanec FC Vysočina, který pochází z Martínkova u Moravských Budějovic, u prvního týmu působí v roli trenéra gólmanů od léta 2022. Na konci zimního drilu jsme jej oslovili s žádostí o aktuální a snad i zajímavý rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu