23.05.2016, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina do letní přípravy vstoupí ve středu 15. června

Fotbalisté FC Vysočina do letní přípravy vstoupí ve středu 15. červnaFotbalové EURO urychlilo konec sezóny a též oddálí její začátek, tudíž hráči FC Vysočina stráví na letní dovolené čtyři týdny. Rozhodně však nebudou zahálet, neboť i v tomto období budou na své kondici pracovat na základě individuálních plánů a pod dohledem sporttesterů. Tým se znovu sejde ve středu 15. června. O den později absolvuje nezbytné funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze.

 

FC Vysočina plánuje během letního bloku odehrát celkem deset přípravných duelů. První bude sehrán až po absolvování náročného kondičního bloku v sobotu 25. června proti Táborsku. O čtyři dny později Jihlava změří síly s dalším druholigovým celkem - Pardubicemi. V sobotu 2. července se uskuteční tradiční turnaj Perleťový pohár v Žirovnici, kde Vysočina pravděpodobně narazí na Zlín a Znojmo. Následující týden zpestří utkání proti prvoligovým sokům – Zbrojovce Brno a Hradci Králové.

V pondělí 11. července nabere jihlavský tým směr Horní Rakousko, kde stejně jako v loňském roce proběhne v rámci herního soustředění ladění formy FC Vysočina na start I. ligy. Potrvá do neděle 19. července a prvoligový kádr jej po roce znovu stráví v idylickém relaxačním resortu Therme Geinberg. Součástí soustředění budou i dvě náročné prověrky proti zahraničním klubům.

Po návratu z Horního Rakouska jihlavský tým ve středu 20. července prověří Liberec a generálku na nejvyšší soutěž v sobotu 23. července obstará utkání proti Českým Budějovicím. Nový ročník nejvyšší soutěže odstartuje 30. července.

  • přehled eltních přírpavných zápasů ZDE

www.oberoesterreich.at

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu