17.08.2011, Miroslav Fuks

Fanouškům sestavu sdělí trenér Roman Pivarník!

Fanouškům sestavu sdělí trenér Roman Pivarník!FC Vysočina před nadcházejícím domácím zápasem přichází s netradiční novinkou. Po vzoru některých zahraničních klubů předstoupí před diváky trenér Roman Pivarník a s mikrofonem v ruce jim zhruba 10 minut před výkopem zápasu sdělí základní sestavu svého celku a možná odkryje i něco málo ze svých záměrů!

 

Některé diváky možná potěší i slova ředitele klubu Zdeňka Tulise: „Chtěl bych se touto cestou omluvit za nedostatečně očištěné sedačky na staré tribuně A při posledním domácím duelu. Přestože tato místa prošla předzápasovou očistou, tento úklid nebyl dostatečný. Zároveň na této tribuně hodláme zintensivnit roznos piva. Je však třeba říci, že ten nikdy nebude takový, aby pokryl všechny požadavky. Věřím, že pro nadcházející utkání s Ústím nad Labem budou naši fanoušci spokojeni nejen s fotbalem, ale i se svým diváckým komfortem.“

Doplňme ještě jednu zajímavost. FC Vysočina na počátku tohoto soutěžního ročníku hlásí svůj historický rekord v prodeji a distribuci permanentních vstupenek. Fanouškům, obchodním a reklamním partnerům klubu či zástupcům regionálních oddílů bylo prodáno či předáno takřka 1.200 celosezónních vstupenek! Zaplněna tak je více než čtvrtina kapacity stadiónu v Jiráskově ulici.

„Předprodej permanentních vstupenek lze hodnotit jako úspěšný. Jsme rádi, že fanoušci pochopili, že se jim permice vyplatí. Mají své jisté místo na tribunách, dočkají se zajímavých bonusů, mají šanci na vylosování do poločasové soutěže a v neposlední řadě takto mohou podpořit svůj klub,“ uvedl tiskový mluvčí FC Vysočina Miroslav Fuks, který dodal: „Prodej permanentek samozřejmě i nadále probíhá v našem Fanshopu pod novou tribunou a to vždy ve čtvrtek v časech 13:00 -17:00 hodin. Po utkání s Ústím nad Labem bude cena permanentky snížena na 650 Kč. Logický pokles ceny permanentky bude s probíhající podzimní sezónou pokračovat. Podotýkám, že permanentka je platná i pro zápasy Ondrášovka Cupu. V jeho III. kole se na domácí půdě střetneme proti Sigmě Olomouc, přičemž termín ještě není po dohodě klubů upřesněn. K zápasu určitě nenastoupíme v úřední termín ve středu 31. srpna. Reálný je termín o týden později od 19:00 hodin.“

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu