02.03.2017, Miroslav Fuks

Epidemie příušnic na tři týdny zastaví chod šesti mládežnických týmů

Epidemie příušnic na tři týdny zastaví chod šesti mládežnických týmůMládežnické týmy FC Vysočina se dostaly do nepříjemné situace. V Jihlavě od počátku letošního roku řádí epidemie příušnic, která se postupně stále více začala promítat do nárůstu onemocnění mládežnických hráčů jihlavského klubu. Krajská hygienická stanice proto s platností od 2. března doporučila zastavení provozu týmů po dobu tří týdnů.

 

„Rozhodli jsme se toto doporučené karanténní opatření akceptovat a s okamžitou platností jsme zrušili tréninkovou přípravu a zápasy šesti mládežnických týmů od kategorie U12 po U17. Hráči se tak znovu sejdou nejdříve 23. března. Je to pro nás nepříjemná komplikace, ale naší prioritou je zdraví mladých hráčů. Od konce ledna příušnice prodělalo 10 hráčů, dalších 12 je nyní v léčení a u dvou fotbalistů registrujeme podezření z nákazy,“ uvedl Josef Morkus, sportovní manažer mládeže FC Vysočina.

 
Aktuálně

Pavel Mazánek: Proti Prostějovu nastoupíme s vírou ve vlastní schopnosti

S větším klidem a se zvýšeným sebevědomím míří fotbalisté FC Vysočina k další velice důležité bitvě v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu 27. dubna se od 10:30 hodin představí na trávníku o záchranu bojujícího Prostějova. Tým exjihlavského trenéra Radima Kučery k domácím utkáním nastupuje v azylu 1.HFK Olomouc. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu