27.05.2014, Miroslav Fuks

Dočkají se Harba, Rada či Jánoš ocenění?

Dočkají se Harba, Rada či Jánoš ocenění?Hned trojice zástupců FC Vysočina figuruje v dnes zveřejněných nominacích na hlavní Galavečer Gambrinus ligy, který proběhne v neděli 1. června v Praze. Ankety vyhlásil Klub sportovních novinářů (KSN ČR) ve spolupráci s Ligovou fotbalovou asociací (LFA). Hlasovali v nich fotbaloví žurnalisté, kapitáni ligových mužstev a jejich trenéři.

 

Kouči Petru Radovi stačilo pouhých 15 ligových zápasů na lavičce FC Vysočina a 25 jarních bodů k tomu, aby se umístil mezi trojicí trenérů nominovaných na titul Trenér ligy 2013/2014. Konkurenci mu zde dělají znojemský Leoš Kalvoda a hlavní favorit Vítězslav Lavička ze Sparty.

Na galavečeru Gambrinus ligy bude dále oznámeno jméno největšího objevu, tedy fotbalisty, který nepřesáhl hranici 23 let a který v předchozích dvou sezonách neodehrál více než 15 utkání v každém ročníku zvlášť. O cenu se ucházejí Patrik Hrošovský (Plzeň), Robert Hrubý (Slavia) a defenzivní záložník FC Vysočina Adam Jánoš.

Haris Harba dokonce figuruje hned ve dvou nominacích. V konkurenci středopolaře Jasmina Ščuka (Mladá Boleslav) a levého beka Costy (Sparta) může být zvolen nejlepším cizincem ligy a protlačil se i mezi trojici fotbalistů v nejprestižnější kategorii „Hráč ligy 2013/2014“. O tento titul se utká se sparťanskými záložníky Bořkem Dočkalem a Josefem Hušbauerem. Doplňme, že už byly odtajněny výsledky doprovodných anket, kde též nechybí jméno bosenského střelce. Mezi útočníky bral druhou pozici za Davidem Lafatou ze Sparty.

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu