19.08.2010, Miroslav Fuks

Premiérové setkání sportovních subjektů

Premiérové setkání sportovních subjektůV Rytířsku se dnes dopoledne uskutečnilo premiérové setkání představitelů klíčových sportovních subjektů Jihlavska. Proběhlo pod záštitou Ing. Vítězslava Holuba, krajského manažera a místopředsedy KS ČSTV Vysočina za komoru sportovních svazů. Pozvání přijali pánové Ing. Zdeněk Tulis, ředitel a místopředseda představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, Bedřich Ščerban, ředitel HC Dukla Jihlava, a Jiří Procházka, ředitel SK Jihlava a předseda nedávno vzniklého Sdružení sportovních organizací města Jihlavy. „Smyslem tohoto věcného a přátelského setkání byla výměna názorů a společné hledání možnosti financování sportu v Jihlavě. Další schůzky a kroky sledující tento cíl připravujeme,“ uvedl Zdeněk Tulis.

 

Zleva Vítězslav Holub (ČSTV), Bedřich Ščerban (HC Dukla), Zdeněk Tulis (FC Vysočina) a Jiří Procházka (Sdružení sportovních organizací města Jihlavy).

 
Aktuálně

U17: Domácí prohra s vedoucím týmem soutěže

Jihlavský mladší dorost neuspěl na domácí půdě s pražskou Slavií po výsledku 0:5 (0:3) a stále tak čeká na první body do tabulky z domácího prostředí. Za domácí tým nastoupil teprve 14letý Tobiáš Ritter. Vysočina se tak nachází i po 9. kole na posledním místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu